Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Майсторската псувня

Майсторската псувня

  • 09.09.14 03:32#1********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361Майсторската псувняПонякога, когато не сме си взели поука от силните се налага да бъдем напсувани. Това е регулиране на нашата посока в жизнения ни път. По-късно се отразява здравословно и дори може да е някакъв житейски урок. Любознателните знаят за удоволствието с което майсторите ги псуват - как сякаш изливат болежките си и те се изпаряват във въздуха. Както и лая на кучетата - той не ни застига и поради това не ни въздейства, обаче не можем добре да разберем какво точно се иска от нас. Любовта е явно регулирана и от тях, и човек, който няма аура на любима пред себе си, защитна енергия, отрязан салам или просто това, за което се борят и самите кучета, то той бива облаян отвсякъде. А какви продължения следват във общуването ни с хората може да не обръщаме внимание и да не свързваме с това. Полезно е.

    Но нека да направим класация кой ни псува най-добре. Коя е професията с най-умелите, кой е №1 в занаята?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 01:44#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Майсторската псувняЩо за идиотска публикация е това.Майсторската псувня.За това ли е този сайт,да си развяваш простотиите.Каруцар.

    Ще те дразня докрай,вече ме предизвика със знаеш коя статия тъп Ирландецо.Ти си срам за твоя"ирландски народ". :n: :n: :n:

    Не трябваше да разваляш статията на горкото момиче,още повече да ме обиждаш.Нещастник.Сега ще съм навсякъде,където си и ти.

    Майсторска псувня,това си ти.Умствено болен дъртак.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 02:16#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняПсувнята на българина е тясно свързана и с подземията - света Аид от гръцката митология(думата айде, hide - нещо се скрило, изчезнало), както и с тягата и оплодителната му способност. Те имат изначално сделки с оня свят, при всеки край на разговор казват тази дума. Сметки с кръчмаря. Моите наблюдения показват оправдателно отношение, дори подкрепа на могъщо псуващия, дори от болничен персонал. Има статия за здравословната полза от псувнята, то е както същата от секса, но по-свързана с гробищата.
    Когато не псуват те търсят сила както лаещи песове търсят право, не си губят времето. Слуги. Много е лошо под тях, препоръчвам да нямате такива никога над вас, не ги допускайте в никакъв случай на никакви висши постове, чужбинци, защото ако го направите ще разберете какво е бедствие.

    Винаги, когато говоря така го правя от някакъв опит, наблюдение, което впоследствие обяснявам с нещо. За да го докажа, а това никак не е трудно. Може би искат да сплашат света, както неведнъж са се опитвали да правят. За това мога да пиша тези работи. Плашете се от подземния свят, но и вземете мерки да не сте в сметките му.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 10:32#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Майсторската псувняИ в развитие на индивида стои псувнята като метод на възпитание,или го разглеждаш
    като самостойна единица без влиянието му с общността.Тогава твоята теория за
    съвокуплението отпада като начин на възприятие или всичко се възпроизвежда самостойно или се съвокуплява като червеите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 04:40#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняПо д0бре да не беше писала последните редове, но така и не вденах за какво питаш, но съм сигурен, че не искаш някой да те псува с право и сила. А може би греша? Дали не е еротично?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 05:36#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Майсторската псувняЕротиката не е ли възприятието на 21в - да имаш и да не имаш,  каква фантазия.  ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 12:50#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняне , еротика е манекенки на бельоОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.14 09:42#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняДокато за кучелюбците псуването е еротично, то за други е гробищно.
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5
    Лайте си на воля, защитени и незастрашени жювотни. Само не викайте, че сте на изчезване, щото ако беше така, то щяхте да имате уплах и трепет в костите и кръвта, както е със застрашените видове.


    Престъпници

    Волен lupus ножа точи,
    във поредно умопомрачение,
    кланица, гробище,
    лудница, затвор да сътвори,
    бандата помиари с кръв да напои,
    жена да свали.
    С насилие устата на раята да затвори
    да излъже, да продаде, да изтъргува.

    Реве, крещи, че има нужда да държи - човеци, крави и овци.

    Българката му припява -
    хайде пес,
    тази вечер, както всяка,
    да повториме играта,
    връз човека, връз раята,
    толкова са изглупели, сякаш са децата.
    Искам да съм долна, долна и доволна.
    Научи ме пак, как излъга двата крака,
    че му трябваме, без нас не може,
    как поел ни е вината
    за смъртта на съществата.
    Как объркали сме всички
    за заblooda и покой.
    Eла катиле във леглото
    вземи своята награда.

    А, и ако искаш снимай - за нашата наслада без света,
    За него - колко мъка има по тоз свят, боже!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.14 09:56#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняНе се занимавайте с баланса на това нещо, ако можете де, щото при дълбокия зъл лай няма ала - бала. Оставете баланса на знаещи и можещи хора от чужбина с оръжие.



    * баланса е нужен на грешниците, за да запазват равновесие и някакво здраве
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.14 10:16#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняМайстор Lupus (комедия)


    Построил съм лудници, затвори, бардаци, гробища, кланици,
    болници, учреждения, търговски центрове, хранителни вериги
    пътища направих,
    майстор съм ps: , със пачки,
    цялата страна е моя, ще държа човека - моята жена,
    ще го държа във унижение, болест, срам,
    ще го показвам, раздавам, наказвам,
    ще го хвърлям, ще го мачкам, почти ще го убия!

    АЗ ще го помилвам, но ще го държа за бъдещи успехи,
    АЗ ще побеждавам да се знай, че АЗ съм най-голям,
    най-престъпен и без страх,
    във психиатрията ще го хвърля, за затвор го готвя,
    да го заплаша, да го затрия, Ще го бия с всички
    - с песове, помиари, вълци,
    ще го упоя...
    щe го успокоя с лекарства,
    за Чаира е подготвен.
    Работа е, моя, ваша,
    над него се сберете, следете, носете!

    Майстора беснееше :evil: :
    - С моите жени, със мойте Lupus
    на парцал ще те направя!


    Остатъка, търпя го тридесет години,
    доказателства събра - това е бога Lupus,
    Българският Lupus - тариката!

    Някога в умора устите му мълвяха -

    "Овчи боже,
    който си на небесата
    избави ни от лупавия"

    Жената, собственик на храма чу го.
    Намери си сама Катила
    и спусна се в романс.
    Великата любов неудържима
    - на върха в Топ седмична класация.
    Направиха остатъка на шут, твориха шибан.

    След този акт, съдбата на човека беше същата:
    - пътища, хранителни вериги, лудници, наказания.
    Казваха го, сочеха го - Той е, правеха го с отвращение и злоба, алчност.
    Много от народа Lupus го мина,
    направиха го свикнал, почти жив,
    подчинен на всеки.

    Човека нямаше съпротивление.

    България на Майстор Lupus бе доволна - маанахме двата крака,
    победихме го, излъгахме го, изложихме го.
    Всички Lupus получиха поредната си сума пари с жени.
    Пиха ракия.
    Бяха доволни, жените им задоволени, понякога когато е така го оставяха на мира,
    казваха му - нии да сме добре за да чувстваш това,
    не сме ли добре - твойта майка.

    Шута рече:
    - България катилска, мойта наглост вече тридесет години да присъствам в тази територия Велика,
    собственост на Lupus,
    постигна в мене отчаяние -
    на Чаира призвание. Ти научи ме на благодарност за псувни и болести :cry:

    Народа Lupus,
    жените, казаха:
    - лайно,
    не ще да пие от кръвта Христова
    не ще да ръфа, не ще пари да дава,
    отървали сме се от педала.
    С Lupus най ни е добре :love: .

    След което си легнаха с катила.
    Заедно творяха геноцид.
    Под топлината на големите пари,
    опиянението от кръвта, извираща от кланици и лудници :evil: .

    Lupus трябваше да има, иначе горко му на човека.
    Човека трябваше да дава. За да е жив.

    Lupus рече:
    - внимавай, че ще те набия?
    - Бие, бие, с бес и гняв го прави.
    Туй християнки маниер е - бит, култура.
    От лапета ги плашат,
    дорде се отворят, допуснат,
    паразита Lupus във сърцата,
    във ума.

    Човека рече:
    - Не ща да съществувате, затуй,
    като англииските войници,
    със капки чаено масло ще постигна отчаяние,
    с което,
    може би ще разбера,
    как да ви убия, Lupus.
    Нищо, че откак се помня - без съпротивление.

    Lupus-ът вбесен :evil: :
    - Построил съм лудници, затвори, бардаци, гробища, кланици,
    болници, учреждения, търговски центрове, хранителни вериги
    пътища направих, голем съм, майстор, заслужавам,

    във целата си глупость, сила,

    да накажа

    поради горепосочената му наглость,

    тоз човек, дека е никой,
    без значение кат мъж,
    ... но като жена голем,
    да го накажа чрез смерть със тормоз!
    Катили Български, пълнете!

    Проблемът мълчеше .
    Знаеше - не може победи героя,
    шампиона, дека цела седмица я клати,
    победителя,
    за всяка работа борец,
    хлебаря, доктора, Песа, слугата, майстора, сестрата...
    Не може махна работата им от свойта плът.
    Престъпната полиция, съда, жените, ученичките, работниците, гражданите, селяните,
    учители, психиатри, търговци викаха - война! Дееба твойта майка! :evil: Кълняха.







    * всяка прилика с реални лица е случайна
    * както знаем бог е българин, било то говорещо куче, циганин или някакъв бодлив храст от сорта на малината
    * предлагам да се направи кучешки бой между господ и питбул(примерно)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 04:53#11antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Майсторската псувняЗа Господа не е добре да слагаш във вълчата шайка.Може и да не съзре хумора и
    след това наистина да те по/о/ :yawn: бърка.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:42#12********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняЕ, така го мисля - куче. Специално.
    А за бъркането - оставил е тая работа на курварите - дано го прикрият.
    Знаеш ли какво е курвар? Да не ти посочвам, ама те кур вярата. Така че не съм ви объркал аз божето.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.14 12:26#13********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняЗабележително!

    Има наблюдение от германски, замбийски и чешки учени, което показва, че Lupus-ите извършват естествените си нужди ориентирани винаги по оста юг-север.

    Това би могло да означава, че те псуват на север, следвайки движението на електрическото поле между полюсите на Земята.

    Което потвърждава моята теория, заедно с информацията, че мъжете знаят винаги къде е север, че югът е мъжката страна, а красивия север - женската. Като Северина - момиче от сняг.

    Лошо е приличието на мъжката страна с куче, но това показват наблюденията. :x:

    Но пък кучета ено време е нямало, а мъже е имало. И то какви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.14 04:59#14********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняОтдавна ни е известно, че ни управляват майстори-алкохолици, те управляват всеки аспект на нашето съществуване. Този бит е налаган наедно с техните курволетини, които са си българските момичета, които пък са техните деца и не могат да са нещо въпреки себе си. Никой не е добре, когато е въпреки себе си. А Те са "себе си" - творците на пременения в есенни окраски облик на природата в цялата нейна красота, като на доволна от комфорта и здравето си млада жена.

    От приказка на приказка, съгласие с един, двама, трима, ена обща позиция по политически въпрос и вече имате в редиците си майстор-алкохолик, което ви кара да носите това, както се носи торба с камъни. Алкохолика не е способен на никаква промяна, той е победител във всякаква борба, заразявайки своите роби, поели бита му.

    И така, пътят остава да се извърви - знаците и табелките са много - същинска пътеводна светлина.


    Наздраве Българино! Нека съгласията започнат сега! :y:

    **********************************

    След това, както и след някаква равносметка, за да не умрем излъгани насила от същите водачи, то ни идва на ум да ги попсуваме, но нямаме силата, която Те владеят. Ето защо се налага да търсим заобиколни начини да им кажем нещо като "ДЕЕБА ТВОЙТА МАЙКА, БЪЛГАРСКА И ПРОСТА В ЧЕРВАТА ПРОБИТИ!"

    Но това как да го направим, след като те са основа на лая и кълненето за цяла Европа, както и вече знаем със сигурност че лая против тях обикновено е дейност на тяхна курволетина, което ни поставя моментално на страната на такованите, или простичко казано - проблемата.

    Изведнъж разбираме, че те са постигнали абсолютната власт над човек, което ги издига в доста високи и силови позиции.
    За да могат лудите оттам да наложат смъртта като отношение.


    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.14 07:53#15meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17от: Майсторската псувняСамо един като тебе може да напише нещо такова тъпооооо!Е все пак човек като няма разум........ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 05:10#16********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Майсторската псувняНе е мисълманско да не се псува, а е и тъпо, нали? Друго си е острата клетва да се вреже... като зъби във врата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest