Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Повтарящ се сън

Повтарящ се сън

  • 30.08.14 09:51#1ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11Повтарящ се сънИскам да споделя нещо тук с Вас,ако може някой да ми разтълкува или даде някаква друга идея за един сън,който вече 6 години сънувам два пъти в годината и то точно на определени дати - 19 януари и 2 април !!!
    Нямам абсолютно никакво обяснение защо е така но определено вече изпитвам страх
    и се чувствам неспокойно..
    Сънят е абсурден,защото не си падам по пътешествия,четене на фантастика или гледане на филми с такова съдържание.

    Сънят започва с озоваването ми пред Пирамидите в Египет - как..не знам,просто
    съм там и ги виждам в далечината.Около мен вървят туристи качени на камили,рикши,открити джипове,някакви нестандартни рейсове,също така и много вървят пеша,аз също вървя но някак бавно и всички ме подминават,докато аз започвам да се притеснявам ,че ще изостана от всички и ще се загубя..Точно в този момент "чувам" глас,който ме успокоява и казва ,че няма да се изгубя а дори ще стигна преди тях до..Сфинкса!?!!!..и аз продължавам да вървя,като в същото време започвам да зяпам и в небето за да видя "звездата"/предполагам Полярната/която ще ме води,за да не се загубя..вървя,вървя,вървя..но сега пък ми става трудно от пясъка в който газя/защо само аз вървя през пясъка, а не по "туристическия път" също не ми е ясно..но колкото и да е трудно,все нещо ме дърпа напред,помага ми и ме успокоява,звездата която виждам че ме води от небето става все по-голяма и ярка..и точно когато съм стигнала съвсем близко,почти до едната лапа на Сфинкса и се виждам колко съм миниатюрна пред него, спирам да си поема дъх и се отпусна...пясъкът под мен се раздвижва,отваря се нещо като дупка и аз пропадам в нея,вдигам ръце за да се хвана за нещо,опитвам се да извикам..НО увисвам в нищото и съвсем плавно се приземявам на нещо като много дебел,мек килим,една ръка се протяга за да ме хване а много приятен глас ми казва "Видя ли,няма страшно,защото.." и ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ СЕ СЪБУЖДАМ..ТАКА И НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО НЕ Е СТРАШНО,но вече будна се
    чувствам много същисана и напрегната около 10/20 мин..
    Това е съня,който се повтаря и за който нямам абсолютно никакво логично обяснение.


    p.s ==
    19 януари и 2 април с нищо и никой не ги свързвам около мен,
    нито пък нещо се случва или се е случвало..най-обикновени дни ,но ги запомних
    заради този повтарящ се сън ТОЧНО на тези дати!


    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 02:04#2Ивелина НиколоваИвелина НиколоваНовакРегистрация: 18.08.14Град: СилистраОтговори: 1от: Повтарящ се сънМоже би този сън се опитва да ти каже нещо. Опитай се да го разтълкуваш, че те очаква дълго пътуване или че имаш много близък приятел , който винаги те подкрепя и е до теб. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 02:16#3ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11от: Повтарящ се сънАз нищо не мога да разтълкувам,затова се реших да питам тук.
    Кой може да ми е толкова близък и да ме пази от всичко без аз да имам
    и най-малка представа,поне някакво има да се загатне в съня..или някаква случка от реала, а то нищо -само това което описах
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 03:42#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сънТова не е фантастика, а нещо което се знае от всички. Самият факт че си в този сайт означава че си чела , но вероятно не си обърнала внимание. Имало е предавания за това, филми ако не се лъжа, все някъде си го чула. Точно между лапите на свинкса се намира подземие, но по принцип е затворено за посетители...
    разбира се съня може да е и абстрактен и да трябва да се тълкува...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 03:58#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сън... преди много години свинксът е бил затрупан от пясъци, човекът който го е открил е твърдял , че той го е повикал.
    Между другото котката която си сложила на снимката е египетско божество, което е символ на жената.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 06:55#6ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11от: Повтарящ се сънДа,чела съм за Пирамидите и Сфинкса за обща култура
    също и филми по нешънъл джиографик, но това го прави всеки човек,
    не си представям, че има образован човек който не знае историята им.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 07:52#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сънот там може да е провокиран съня ти, а другият вариант е да трябва да се тълкува- провери в съновника. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 08:02#8ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сънОтносно датите , аз когато имам или сънувам нещо с дати, което не ми говори нищо проверявам в православният календар деня и така се мъча да си обясня някои неща. Проверих твоите 19 януари е преп. Макарий Египетски. Св. Марк, архиеп.Ефески
    22 април е Преп. Теодор Сикеот. Преп.Виталий
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 08:14#9ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сънизвинявай, сега видях че си писала 2 април, а не 22
    2 април- преп. Тит Чудотворец. Св.мчци Амфиан и Едесий
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 08:17#10ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11от: Повтарящ се сън 19 януари е преп. Макарий Египетски. Св. Марк, архиеп.Ефески :cry: :cry: :cry:
    Ужас..значи все пак има нещо,ама какво,моля те разрови се вместо мен,
    другата дата е 2 април,не 22..тогава какво е,къде ги четеш?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 08:19#11ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11от: Повтарящ се съниле-ели :извинявай, сега видях че си писала 2 април, а не 22
    2 април- преп. Тит Чудотворец. Св.мчци Амфиан и Едесий

    Писали сме заедно,съвпадение ли е че ми отговаряш точно на въпрос ,без да си го прочела още

    р.п..тук как се редактират постове?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 08:53#12ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се съназ имам малко работа, не мога да стоя през цялото време на компютъра, после пак ще седна.
    чета ги в православното календарче дето ги дават във всички църкви.
    не се притеснявай, скоро казаха че са затворили свинкса за реставрация- може и да открият нещо там.. и да ти е един вид пророчески съня
    и провери в съновника
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 09:44#13ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сънАз много се интересувам от египетската древност още от малка, това ми е слабост. Ходила съм в Египет и съм била на пирамидите. И също имам сънища от време на време с Египет, някои от тях са преди да отида там. Всеки път са различни, но не съм обърнала внимание на датите ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 10:11#14ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се сънединият ми сън съм го записала тук и проверих датата, мерси за помощта! ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 10:26#15ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11от: Повтарящ се сън19 януари е преп. Макарий Египетски..
    не бях чувала за него,но живота му е бил интересен

    Това ме обърква допълнително имал запомнящи се сънища и видения.




    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.14 10:53#16ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Повтарящ се съннезнам какво означава но и твоят сън е запомнящ се и периодичен, другият пък е чудотворец.
    аз проверих за сфинкс в съновника пише че някой ще ти възпрепятства плановете да отидеш на дадено място или дадена среда и че ще научиш нещо. Звездата ако не е полярна е хубаво успех, напредък.
    Чакай сега да проверя и този чудотворец
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest