Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъра

Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъра

  • 18.04.14 07:56#1MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъраЗдравейте, имах странен сън. Сънувах, че насън строя голяма бяла къща във формата на три огромни цилиндъра. Не знам кой как приема кръглата форма, тоест дали като кръг или цилиндър, но за мен това, което сънувах е с формата на цилиндър, защото нямаха купол отгоре, а плосък покрив. Трите цилиндъра на къщата ги построих за нула време, големи и бели, а отвътре стените на къщата също бяха бели, подът дървен и вътре беше много луксозно като всеки цилиндър беше на 2 етажа. Четох за голяма бяла къща какво значи, но това с кръгът или цилиндърът ме уплаши малко. Според вас какво означава този сън. Благодзаря ви предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.14 09:29#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъраАко искаш да ти се каже нещо, разкажи подробно съня, както и твоите чувства.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.14 04:43#3MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъраНяма подробности около съня ми-това, което съм сънувала съм го и описала. Опитвам се наяве да започна отначало след еда неуспешна връзка.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.14 04:47#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъраТри е Божието триединство, както може би си видяла в тълковния речник.Формата на цилиндър са щерни т.е. така строят в арабския свят
    вместилищата за вода.Ти си прекъснала строителството. Поставила си
    покриви на водните вместилища. Ако си християнка ръководи се от Божието
    слово за да продължиш напред.Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.14 08:56#5MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах бяла голяма къща във формата на три свързани цилиндъраБлагодаря!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest