Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?

Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?

  • 06.03.14 10:19#1ДрагановаДрагановаНовакРегистрация: 16.05.13Град: СливенОтговори: 1Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?Здравейте, днес в дома си открих зад един шкаф по случайност животински изпражнения и мисля че ни е направена магия...да подчертая нямам домашен любимец и живея в апартамент...
    Моята свекърва се занимава с такива неща, всеки месец ходи при една ''лечителка'' и баячка...тя е единствения човек който е влизал в дома ни...Личи си че са пуснати защото едното е залепнало на стената.
    Моля ви кажете ми ако знаете как да бъде развалена ако е магия и ако някой е запознат бих била благодарна да каже за какво е направена. Наистина имам нужда от помощ в паника съм ... Благодаря ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.14 07:04#2емилия илиеваемилия илиеваНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 24от: Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е? Здравейте!Първо трябва да се прецени възможността дали не са от мишка,яйца от хлебарка или друго.За омагьосани предмети знам,че не се пипат с ръка и се изхвърлят през рамо в течаща вода,без да се обръщаме назад. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.14 07:19#3ДрагановаДрагановаНовакРегистрация: 16.05.13Град: СливенОтговори: 1от: Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?Не са нито от хлебарка нито от мишка, по-скоро са от котка или някакво дребно животно...ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.14 07:02#4Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?мога само да кажа да потърсиш ходжа, който разваля магии.Ама истински, не някой ФАКЕ.
    зА Мен всяко странно чуждо нещо в дома е магия - черупки от яйца, орехови, кичури и тем подобни странни.
    На моя роднина беше направена черна магия, ама намериха един ходжа и вс свърши...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 10:54#5vanessavanessaНовакРегистрация: 17.11.13Град: -Отговори: 8от: Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?Колкото по си втълпява и въобразява човек, толкова по зле. Когато не мислиш за такива неща или други лоши мисли, няма как да дойдат при теб...ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.14 08:46#6ai_stiga_beai_stiga_beНовакРегистрация: 12.03.14Град: -Отговори: 4от: Открих в дома си животински изпражнения. Магия ли е?Ако си християнка, кръстена или вярваш в Бог не ходи на ходжа! Голям грях е да се обърнеш към чужда религия. Съветвам те да отидеш на църква да се помолиш да постоиш под купола и да четеш в къщи Киприяновите молитви. Едва ли някой шарлатанин ще си цапа ръцете с лайна обикновено ползват по чисти работи Но дори нещо друго да ти е правено Киприяновите молитви и посещението в църква са достатъчно мощни ако вярваш в Бог.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest