Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах козметичен салон с много млади и хубави момичета

Сънувах козметичен салон с много млади и хубави момичета

  • 29.11.13 10:01#1MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14Сънувах козметичен салон с много млади и хубави момичетаЗдравейте, може ли малко помощ. Сънувах в съня си, че съм си запазила час за козметичен салон, но закъснях, защото преди да отида в уреченият час на мястото, отидох в друг козметичен салон, където обаче салонът беше под ремонт, но въпреки всичко козметичките там работеха. Аз само преминах през салона, за да го огледам, не ми хареса това, което видях и тихомълком се измъкнах. След това отидох със закъснение в първият салон, където козметичката,при която си бях записала час ми беше малко сърдита,не ме посрещна с въодушевление и аз знаех в съня си какво си мисли за мен, а именно-как може още първият път, когато има записан час при мен да закъснява. След това се събудих. Козметичките в салона бяха всички до една млади и много хубави момичета, но самият салон, където работеха не беше нищо особено, не беше луксозен, боядисан беше в много нежно лилаво и бяло и имаше уреди,огледала също мисля, но не си спомням добре и диванчета. Все пак беше чисто и пълно с много хора. Четох в съновника значението на козметичният салон и на жените. В момента имам в живота си познат, който има нужда от помощ, но и същевременно много ми досажда. Искам да му помогна, макар да нямам идея как ще го направя и все пак до известно време ще му помагам, но и искам след време да се отърва от него, защото аз нямам вина за това, че в момента няма работа, макар от личен опит да знам какво означава месеци наред да си без работа, а и нямам идея колко дърго ще продължи търсенето му на работа. Според вас това ли е, вие как го тълкувате. Сънят, който сънувах всъщност ми хареса,защото за първи път сънувам нещо красиво като жените от съня ми. Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.13 12:50#2MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах козметичен салон с много млади и хубави момичетаИскам само да допълня, че козметичката от съня ми беше седнала на един от диваните в козметичният салон със скръстени ръце и нацупено ме гледаше. Е, нацупена беше, но пък толкова красива-висока, слаба, с изрусени коси и сини очи, облечена в лилав пуловер и сини дънки.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.13 08:55#3MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах козметичен салон с много млади и хубави момичетаСамо искам да кажа, че да се отърва от човека, на когото помагам в момента не беше точно изказване от моя страна-просто и двамата работим в две различни професионални направления и аз непознавам никого от неговото и не мога да му помогна. Той обаче не разбира и не спира да ми досажда-къде по телефона, къде с имейли и т.н.Предложих му да започне работа като таксиметров шофьор-не иска. казах му да се запише в Бюрото по труда-не иска, защото бил собственик на две фирми-е какво от това, че имаш две фирми като не ти носят пари нито едната нито другата. Има земи, а не иска да ги продаде, защото искал да строи след време...въобще при всеки един разговор с него получавам такова силно главоболие...а в същото време нещо неме оставя намира в желанието си да му помогна...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest