Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Имам странни тикове

Имам странни тикове

  • 15.10.13 06:13#1ImeImeНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 1Имам странни тиковеЧесто от нищото ми става ацки горещо и главата ми, понякога и ми почервенява лицето. Сякаш изведнъж дигам температура и ми става лошо започвам да се чувствам отпаднала като болна.

    Това го имам поне от 2 години може и повече.Друго което не ми харесва е че всеки ден получавам тикове на очите и това не знам на какво се дължи (на нервна основа или ). От известно време определям тиковете си като предвестник за нещо, което ще се случи дали то хубаво или лошо според тика на даденото око (ляво или дясно ) и продължителността им.

    Може и да са глупави нещата които написах както и темата за размисъл , но бих искала да чуя вашите мнения.

    Благодаря ви !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.13 09:24#2Summertime SadnessSummertime SadnessНовакРегистрация: 14.10.13Град: -Отговори: 1от: Имам странни тиковеizob6t ne sa izmislici i az imam postoqnno pravq razni ne6ta si mestq glavata tova sa tikove no mi minavat ot samosebesi, produl6i mnogo dulgoОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.13 09:34#3ТеодорТеодорНовакРегистрация: 19.03.11Град: -Отговори: 2от: Имам странни тиковеВсичко това е на нервна почва. Отпадането и топлите вълни е възможно да се дължат на паническа атака. Хваща ли те страх изведнъж ?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.13 11:36#4ImeImeНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 1от: Имам странни тиковеСтрах - не , но все едно съм в критическата а съм на 20 :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 01:36#5nelineliНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 1от: Имам странни тиковеХора лейте си куршум,това е свързано със страхове, така ми обясни човека който ми ля куршума. Може да са страхове от детството..някакъв стрес също и в последствие се превръщат в тикове. Не го подценявайте !ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.13 11:10#6ToniToniНовакРегистрация: 09.09.13Град: ПловдивОтговори: 12от: Имам странни тиковеAmi zabelqzala li si kak se vdiga temperaturata

    ima li pri4ina za tova. Nqkakvo izjivqvane ,nekakva situaciq ili moje bi nezirazhodvana energiq,hiperaktivnost kato pri malkite indigo.Ima dosta takiva hora
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.14 05:51#7antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Имам странни тиковеЗабележи в този момент какво си помислила.Има хора, които смятат,че имат дарба от Бог да четат мисли, но те самите ги втълпяват на другата личност. Това може да става и от разстояние.Тези хора имат лоши сърца и гордост в себеси, което не може да ги отстрани от злите им деяния. Тогава си отговаряй наум- това не е от мене.Упоритостта и вярата ще те освободи.Тези неща нападат духовно силните хора. Определи се. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.16 08:50#8sashobelqtasashobelqtaНовакРегистрация: 04.04.16Град: АйтосОтговори: 1от: Имам странни тиковеАз имам проблем .. точно преди да се изсера и пърдя много силно , трябва ли да си лея куршум ? :s: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest