Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество» Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1

Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1

  • 12.09.13 11:21#1Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35 Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1 Свободна като птица и една збъдната мечта

    Мъча се. Боли ме. Плача. Но не се предадох! Ще ви разкажа история за една моя мечта от известно време. Уводът по-долу е реалност. Надявам се да ви хареса как пиша. Пишете отзиви от които очаквам откровени мнения.
    Ето го и уводът:
    Името ми е Габи. Габриела Йорданова Димитрова. Макар и на дванадесет се боря за свободата, която тъка и не ми дадоха родителите ми. Боря се за да получа поне капка внимание и грижи. Родителите ми: Елица-36 Йордан-39. Дядо Динко е баща на мама. Починал е 2 часа преди 22 декември-рожденният ден на мама.Чувала съм от мама че дядо Динко е бил прекрасен човек.От както е починал мама имала и все още има нещо като празнота в сърцето си.Нещо липсва.Сякаш липсващото парче си е тръгнало заедно с него.

    И другият ми дядо-дядо Митко и той е починал отдавна.Макар че съм чувала лоши неща за него все пак ми е дядо!Мъчел е баба.Не знам как точно и колко точно но така ми казват.

    Имам две малки братчета.Марти и Венци.Марти е на 4 а Венци е само на годинка и 7 месеца.Обичам си ги и винаги ще си ги обичам.Все пак са мои братя а не на комшията!
    Мама иска да стане лекар тук в Германия.Докато е била студентка е искала това повече от всичко но майка й нямала пари за да й даде.А сега иска и аз да уча за лекар.Но мен това не ме влече.Обичам музиката.Искам един ден да стана поп-звезда.Милко Калайжиев имаше концерт в Кипър(за него ще ви разкажа после)с Тони Димитрова.Преди официалният концерт той загряваше на сцената и като всички деца и аз се качих при него.

    Мисля че всеки е чувал песента му-я елате пиленца при батко.Аз бях единствената която се безстраши и пя с него.Но лошото не е в това.Лошото е че е говорил с мама и тати които познава от едно парти на фирмата ВИЛДИ а мама и тати имаха магазин за стоки и бяха поканени на партито и им е казал че имам талант който въобще не е за изпускане а те го скриха от мен и ми казаха 3 години по-късно.Гадно нали?!Не само той го е казвал.Всички го казват.Дори аз която съм толкова черногледа към себе си.
    КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО ДОСЕГА:
    Живсхме в Кипър 3 години и половина.Кипър е малко европейско островче под Турция.Чувала съм че преди милиони или милиарди години е бил остров на Гърция.Там в такива самотни острови навремето са оставяли заразно болни и психично болни хора.С това може би искат да опишат кипърците.

    Там в шести клас харесвах един съученик.Христодулос.Да знам странно име.Майка му е рускиня.Петъка в който отидох през часовете за да ми направят парти за сбогом най-добрият му приятел Маринос ме целуна по бузата неочаквано.Харесвах Маринос в пети клас.Отвращава мее!Следобеда Маринос Христодулос и още някой друг дойдоха с подаръци за мен в училището.Бяхме се уговорили да играем топка и да се видим за последно.Вечерта когато се прибрах се реших да му кажа какво испитвам.Казах му.Оказа се че ме е харесвал от пети клас.Искал да ми каже в денят в който моята приятелка там му е казала че съм харесвала Маринос.
    Когато отидох в България си писах с една приятелка оттам.Тя ми каза че той казал че има друга и й изневерява с мен.Аз се вбесих.Но не ме болеше чак толкова много.Мисля че е от това че не изневеряваше на мен.След 2-3 дена приятелят му Маринос ми пише че Крис ми се извинява.Аз приех извинението.И така след известно време Крис признава чувствата си към мен.Отново!А аз каквато съм злопаметна и не ми беше минало все още.

    Реших да си отмъстя.Отвърнах на чувствата му.Беше първи Август-денят на лъжата.Аз тъка исках да излъжа някого а ето че открих защото Росито най-добрата ми приятелка беше в болница.Кучето на леля ухапа и мен година по-рано.Но не издържах дълго.Признах си на другият ден.Той както се очакваше се ядоса.Започна да ме обижда.А и аз не си поплювам много.Толкова го бяхме засегнали аз и Росито че му скрихе шапката!

    Но лошото е че трябваше да се местя в Германия.А там е скучно.Но няма на къде.Сърцето ми се късаше когато се разделях с приятелката си и леля и чичо които така обичам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 02:09#2Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1Моля ви пишете дали ви харесва!  ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.13 08:18#3ДаринаДаринаНовакРегистрация: 09.07.13Град: ХасковоОтговори: 5от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1много е интересно продължавай да пишешОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.13 08:29#4Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1благодаря ти чакам още мнения и за тази и за 2-рата 4аст
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 06:41#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1и на мен ми хареса.продължете да пишете.личи си че имате талантОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.13 07:23#6Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: -Отговори: 7от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1Много се извинявам за това съобщение но аз загубих останарата част на тази история и сега дори не знам как е станало така че ще ви помоля да ме разберете!А до колкото моето писане имам страшни идеи за истории и то големи!  ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.13 07:53#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1бих ви посъветвала да напишете и другите историй.аз също смятам да напиша тук историята на моя живот.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.13 04:57#8Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: -Отговори: 7от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1аз съм само на 13!  ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 01:39#9Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: -Отговори: 7от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1Имам чудесна новина!Намерих останалата част от историята в кошчето на лаптопа си и си я върнах обратно! Ще продължа да пиша дази история и да се надявам да ви хареса.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 08:29#10cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Свободна като птица и една сбъдната мечта - част 1ще се радвам отново да напишете нещоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest