Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!

Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!

  • 04.09.13 07:53#1MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14Сън със сватбари, ядене по улиците и любов! :wink: Здревейте, сънувах сън, дълъг и с много събития в него. Мисля си, че сънят ми не е предсказателен, а е по-скоро от тези, които помагат на мозъка да се отърси от напражението, но тъй като по-миналата седмица сънуват че съм на гости и че след това отивам на гости в един и същи сън, а след това имах неприятности в работата, то нека споделя. Сънувах, че си уреждам среща с най-добрият любовник в града, който за мен беше най-добрият в съня ми и ми беше непознат, той първоначално изглеждаше много слаб, но в последствия като се видяхме беше понапълниял доста, от бели и къси, косите му бяха станали черни и дълги до раменете и отгоре на всичко имаше и херпес на устата, та впоследствие като правихме любов внимаваше да не ме целуне, за да не ми го предаде. Другото, което сънувах, беше че съм на сватбата на една приятелка, с която миналата година се скарахме, по-точно тя ме обиди, в момента, в който ме канеше на сватбата си. Та въпреки, че отказах да съм на сватбата й в реалният живот, аз в сънищата си отидах. Нея не я видях, но чух музика и дандания. Освен това отидох и без подарък, за което свекървата й ми направи забележка, но аз се чупих навреме, точно преди момента, в който младоженците минават през масите да съберат армаганите,и избягах, за да се срещна с така нареченият най-добър любовник. Когато излезнах от сватбата обаче, навън паважите бяха застлани с храна. Вместо тротоарни плочи имаше кюфтета, пържени тиквички, кашкавал пане и т.н. Аз се наведох и опитах от всичко и много ми хареса. Между впрочем от някъде изкокнаха въпросната приятелка с неин познат и тръгнаха редом до мен, нещо ми смоталявиха, аз също смоталявих, но не помня какво, а освен това в съня си срещнах приятелка от първи клас, която като видя че движа с въпросната друга, от човек се превърна в кокошка, а след това от кокошка в ходеща тенекия.....После се срещнах с любовника и правихме страхотен секс без да се целуваме. Между впрочем, докато отивах до мястото на срещата, минах през един зеленчуков пазар. Видях да продават зеле... Е как е? Бива ли?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 01:11#2MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Като чета тълкуванията на нещата едно по едно в съня ми май пребладават лошите като сватбата, херпеса, но той не беше мой, непознатият любовник, от друга страна кокошката, зелето и храната по улицата май са нещо добро. Оффф, Господи, помагай! Надявам се да сънят ми да е бил само и единствено проекция от асоцииации от изминалите неприятни дни за мен!ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 02:12#3SilentKeeperSilentKeeperНовакРегистрация: 01.09.13Град: -Отговори: 1от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Няма да се притесняваш, съня ти е безсмислен ))ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 03:24#4MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Ох, дай Боже да си прав/а!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 10:00#5АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Това,че си била на сватба не е добре!Хубавото е,че не си видяла булката.Така ! Приятелката ти ще се размине със смъртта! Но ще преживее доста неприятности,болести.Хубаво е да правиш секс с чужд мъж на сън.На печалба е.Въпреки,че херпеса е - мръсна печалба Зелето е яд.Ще се ядосваш после на това което спечелиш.Многото храна на земята - Май си малко стисната От кога на никой нищо не си давала? От кога за някой починал не си раздавала?Ходиш по богатство и не го виждаш!Дай ! И ще прогледнеш Не се ядосвай на хората около теб!Те не са еднакви с тебе,така както и кюфтетата никога не са еднакви Надявам се и на мене да не се ядосаш !
    Успех !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 10:48#6MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Божеееее, как позна-стисната съм напоследък или по-точно мъча се да спестявам, ама не за друго, а защото хем ми намалиха заплатата, хем се опитвам да събера някой лев, защото искам да имам дете, а първоначалните разходи са мого големи. Надявам се приятелката ми да е добре, защото си има бебче. Ще отида на църква и ще раздам за помен на дядо ми, който почина миналата година. В интерес на истината скоро му направихме помен, но на самият помен аз нищо не донесох, защото баба ми настоя нищо да не нося. Не искам бърза и мръсна печалба, защото от опит знам че ако откраднеш, после ще откраднат от теб тройно. Благодаря! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.13 12:17#7MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Кажете ми сега какво да правя? С тази въпросната приятелка, която е в опасност съм скарана от миналата година. Тя тази година два пъти ми звъня по телефона и двата пъти не й вдигнах. Ако й позвъня да й кажа какво съм сънувала и й се случат лошите неща, за които сънят ми предупреждава, тя може да каже, а и почти съм сигурна, че ще го направи, че аз съм виновна. Чудя се какво да правя! Мога да й се обадя да я попитам как е! И после да отида на църква и да запаля свещ и да дам 40 молитви за здраве за моето и за нейното семейство! Вие как мислите?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 03:30#8Светлана СтояноваСветлана СтояноваНовакРегистрация: 06.09.13Град: -Отговори: 1от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Обади се на приятелаката си и я попитай как е(бъди добра), за да се успокоиш. И да-запали свещичка!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 11:24#9АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Не трябва да се караш с никой ! Когато някой те "вбеси",мислено му постави една камбанка на главата и просто го избягвай за в бъдеще.Бъди с него на здравей - здрасти Дори и да е виновна приятелката ти,потърси вината в себе си.Винаги имаме вина.Даже за това,че сме били в момента там.Прощавай на всеки 77 пъти по 7 - така пише в Библията.После реши сама дали си заслужава контакта с дадения човек.
    Не съм познала нищо! Ти си си го сънувала Не е само до открадването.Мръсно значи с връзки,с измама някаква,с лъжа или използване в дадена ситуация.Последствия няма да имаш,но няма да е чиста печалбата ти.Понякога така се налага
    След като си сънувала даден човек,значи че ще трябва да го предупредиш.Обади й се!Излъжи,че не си видяла,не си чула,не останало време или там каквото и да е за позвъняването.Другото си го разбрала и правилно мислиш да го направиш.Най доброто е "Киприяновите молитви" или "Свети 40 литургии".
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.13 05:27#10MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сън със сватбари, ядене по улиците и любов!Здравейте, искам само да направя следният коментар към съня си и към коментара на Девина. Вярно е, че в живота на моята приятелка се случи нещо ужасно-мъжът й получи прединфарктно състояние, а е само на 36 години. Той в момента си е вкъщи, но след месец ще му слагат стенд на сърцето. Така че ще има дълъг възстановителен период. Приятелката обаче беше не тази, на чиято сватба бях, а тази, която ни пресрещна и както съм написала от човек се превърна в кокошка, а от кокошка в тенекия. Благодаря и за коментарите!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest