Sanovnik.bg»Форум»Пожелания, Поздравления»Дайте ми идеи за подарък

Дайте ми идеи за подарък

  • 25.08.13 11:26#1rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5Дайте ми идеи за подаръкЗдравейте много искам да ми кажети идея за подарак за жена на 39 и подарак за мъж на 42 !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.13 12:21#2IlariaIlariaМастър ШефРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 3от: Дайте ми идеи за подаръкАко става въпрос за общ подарък - напоследък е актуално да се подаряват уикенд пътувания до дестинация. Иначе стандартни подаръци за жена са бижу, за мъж - аксесоар, който е свързан с любимо занимание и хобиОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.13 12:28#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Дайте ми идеи за подаръкЗа жената може козметика, парфюм, спа процедура, бижу, а за мъжа - хубава писалка, бутилка хубаво уиски, портмоне. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.13 12:31#4Maria TonchevaMaria  TonchevaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Дайте ми идеи за подаръкПонеже нямам представа от хората, на които трябва да им вземете подарък се съобразете с това какво обичат да правят, на какво се радват.
    Ако е общ подаръка наистина е хубаво да им вземете ваучер за почивка или билети за концерт, ако обичат да пътуват и да ходят на концерти де
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.13 01:09#5Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 8от: Дайте ми идеи за подаръкПредлагам ти да подариш на жената Gift карта, с която тя сама да избере какво да си купи. А за мъжът, може би, една игра на шах и табла.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 09:25#6Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Дайте ми идеи за подаръкна мъжа мъжки часовник, и на жената може дамскиОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.15 03:27#7AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9от: Дайте ми идеи за подаръкТова да не е за родителите ти? Но ... както и да е! Купи на жената гривна, обеци или нещо подобно, а на мъжа ... уиски, шампанско или вино! Ама едно хубаво отлежало вино! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest