Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скоро

Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скоро

  • 13.08.13 06:20#1GeorgiGeorgiНовакРегистрация: 13.08.13Град: СофияОтговори: -Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скороСънувах, че целувам по бузата, близка позната, която е починала скоро, докато е целувах, тя стоеше безразлична, не ми обръщаше внимание.

    Сънувал съм е още няколко пъти преди това, единия път се появи на един площад и ни каза, че има нужда от помощ, а другия път просто присъстваше в съня.

    Бихте ли ми казали, какво означават, тази поредица от сънища?

    Мерси предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.13 09:58#2МиленаМиленаНовакРегистрация: 20.06.13Град: -Отговори: 4от: Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скороСпоред мен я сънуваш, защото ти липсва. Когато сънуваш починал човек, това също е знак, че ще научиш някаква новина. Починалите, понякога се появяват в сънищата на живите за да ги предупредят за предстоящи неприятности. Чувала съм от баби, че когато сънуваш починал е хубаво на другия ден да купиш нещо малко на някого. Без да казваш, примерно го почерпи кафе.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.13 12:31#3Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 8от: Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скороИзглежда ще се опиташ да измамиш някои...ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 10:02#4Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скороПрочетох, че целуването на мъртвец насън означава, че в скоро време наяве ще излязат твои съкровени тайни. Бъди нащрек, но все пак не го приемай твърде вътрешно този сън...ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.13 03:50#5АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сънувах, че целувам по бузата близка позната, която е починала скороКак се казва познатата ?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest