Sanovnik.bg»Форум»»Жълтата лейди

Жълтата лейди

  • 07.05.13 11:15#1ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8Жълтата лейди Една вечер едно малко момиче останало само вкъщи.То гледало телевизия,но телевизора се изключил и момиченцето чуло глас
    -Аз съм жълтата лейди и съм в твоя град!!!
    Стъписано момичето решило че това е някаква шега и отново пуснало телевизора.След 10 минути телефона звъннал когато момичето вдигнало отново чул гласът
    - Аз съм жълтата лейди и съм пред твоята врата!!!
    Изплашено до краен предел момичето седнало в средата на хола и притискало куклата си и отново чуло този глас,но още по-близо
    - Аз съм жълтата лейди и съм зад теб!!!
    Когато детето се обърнало зад него стояла една висока,стройна жена,облечена в жълто,но на лицето си имала нещо като златен воал и когато го махнала от лицето си,лицето и било набръчкано и грозно и момичето изпищяло.На другия ден го намерили мъртво в гардероба със сбръчкано лице.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.13 02:59#2888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Жълтата лейдиМалиии... :s: На времето (като бях малък) сестрата ми разказваше тази история. От клоуни най-много ме е страх до ден днешен! ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 10:33#3ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8от: Жълтата лейдиНе знам защо и аз съм се плашила от клоуни но да съм честна не ме е страх от почти нищо такова. Но моите приятелки сигурно ако видят клоун ще бягат като побъркани, а да не говорим че се бяха изплашили от истории за кървавата мери и че аз за да им се подигравам на шега без нищо започнах да повтарям пред едно електрическо табло Кървавата мери и то започна да скърца и те побегнаха като попарени. А след това едни съученици ни събориха нещата, а те си помислиха че е била Кървавата Мери. :evil: :evil: :evil: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest