Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Мога да влияя на хората

Мога да влияя на хората

  • 24.02.13 10:06#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Мога да влияя на хоратаИстината е, че не знам какво става с мен
    скоро разбрах, че мога да влия на хората.

    Един ден имах ме час по-химия и учителката беше много строга и искаше по-номера да стоим. Аз исках с приятелката ми да стоя не с друг нали и като ме премести при друго момиче се концентрирах и исках да и докарам главоболие почти цял час се концентрирах за да и го докарам. По-едно време часа свърши и като излезнах ме едно помиче каза "хора не видях те ли че на госпожата и стана лошо?" И аз гледах като тресната и от тогава разбрах ,че мога да влиая на хора.
    Правила съм тест индиго всичко спадна с мен.. не знам дали съм такова нещо,но от тая година взех да чувам и понякога да виждам странни неща.

    Моля ви пишете коментари каквито и да са
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.13 10:57#2емилия илиеваемилия илиеваНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 24от: Мога да влияя на хоратаЗдравей,Мими!Чувала съм за хора с такива възможности,но четейки, си помислих защо не се концентрираш върху урока или например да премахнеш нечия болка? Преди много години бях ученичка и имахме много строга учителка по химия.Никога не повишаваше тон,никого не обиждаше,нямаше проблем да държим отворен учебника,но никой не смееше да издаде звук,за да не се окаже на дъската.Точно тази учителка винаги ще я помня с огромна благодарност,защото се оказа невероятно благороден човек и не ми намали успеха,когато се явих на изпит за по-висока оценка,а аз се уплетох и напълно се провалих.Получих шестица за срока,а всички ужасно се страхувахме от нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.13 09:08#3mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Мога да влияя на хоратаами..аз съм глупава и не разбирам нищо по-химия ама гледам по сичко 3ка да имам ;дд.. а такива сили как се наричат? ;ххОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.13 05:09#4JosephJosephНовакРегистрация: 25.02.13Град: ПловдивОтговори: 1от: Мога да влияя на хоратаI az bqh kato teb oburkan no az vijdah cvetove okolo horata naricha se AURA i az neznaeh kakvo da pravq varvq si po ulicata i gi vijdam okolo hora zaobgradeni kazah na moite priqteli no te mi se izsmqha v liceto taka che te razbiramОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.13 12:13#5MarinMarinНовакРегистрация: 08.03.13Град: -Отговори: 1от: Мога да влияя на хората Това си е напълно нормално при хората ... ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.13 12:11#6GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Мога да влияя на хоратаРадвам се че си разбрала за себе си какво можеш и какво притежаваш. Едното от нещата е да се стремиш да помагаш в полужителна насока, а не за собствена угода, не злоупотребявай с това което имаш, а прави добро.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.13 04:50#7мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Мога да влияя на хоратаЛично аз не смятам изобщо, че имате такъв талант. Или е станало нещо случайно, или си внушавате повече и си вярвате сама. Ако вие имате този талант то тешко ни. Но не се дава на случайни хора а вие се представяте доста случаен човек. не се надявайте да влияете на хората.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.13 03:37#8ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Мога да влияя на хоратаСпоред мен просто си я урочасала, нищо повече. За да твърдиш, че имаш такива способности, трябва да имаш доказателства. Ако това с влиянието става често, значи има малка възможност да си права. (: (:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.12.14 12:16#9iiiiiiНовакРегистрация: 24.12.14Град: -Отговори: 5от: Мога да влияя на хоратаАко не ти се случва често, сигурно просто си я урочасала. Знам, че подобна способност не се дава на много хора и не на кого да е. За да се появи в пубертета, трябва да си уравновесена личност и да не мислиш злото на никого. В смисъл, че колкото и да се ядосваш, да не посмяваш съзнателно да желаеш някому лошо. И все пак вярвам, че хората умеят да влияят на другите и ако мислиш, че твоята енергия е по-силна и се отразява на тези около теб, то тогава се старай да си положително настроена. Ако госпожата те дразни, не искай да я заболи глава, поискай да се успокои и да ви остави да стоите както вие искате. Всъщност, смятам за достатъчно винаги да искаш заобикалящите те да са спокойни и доволни, това има ефект, защото самата ти се чувстваш по-добре и подобни желания почти винаги се изпълняват.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest