Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Видях истински вампир

Видях истински вампир

  • 15.10.12 06:49#1plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5Видях истински вампирВеднаж бях у приятелката си - бяхме се приготвили да гледаме Здрач и изведнаж угасня тока - беше кам 12:00 през ноща и нещо се чу от саседната стая. Отидохме и беше пална тамнина. Излязох на терасата да вида какво става и изведнаж вратата се затвори много силно.

    Моята приятелка изпищя и аз сащо после видях, че долу от вратницата излиза един мъж с качулка. Аз се опитах да хварля една метла по него, която беше на терасата. Тъкмо метлата щеше да го удари по главата и тои се обарна, хваная и я счупи.

    Аз се уплаших много и побарзах да изляза от терасата. Отидох при моята приятелка и цялата и рака беше в крав и имаше следи от заби по нея - и то на вампир. Аз се стреснах много ...и казвам това не е сан, а е наистина...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.13 04:38#2КериКериНовакРегистрация: 11.11.13Град: КазанлъкОтговори: -от: Видях истински вампирЗдравей! Аз също съм много запалена на тема вампири. До някъде ти вярвам, защото и на мене са ми се случвали подобни неща, но не с вампири де ;д Това с вампира да доста е интересно и бих искала да ми разкажеш по подробно ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 01:13#3LexiLexiНовакРегистрация: 29.05.13Град: ПазарджикОтговори: 2от: Видях истински вампирлеле звучи страхотно ще ми се да имаше вампири и да се беше случило на мен но кой знае може и да има щом преди е имало динозаври дори и учените мислят за НЛО защо да няма и вампири :y: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.14 09:34#4Simeon AntonovSimeon AntonovНовакРегистрация: 21.02.14Град: -Отговори: -от: Видях истински вампирti dobre li si?ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.14 07:27#5carinacarinaНовакРегистрация: 19.08.14Град: ТетевенОтговори: 1от: Видях истински вампирМисля си че те познавам ноо.... се тая
    Аз съм от тетевен и никога не съм виждала вампир можеби има аз не казвам че има а можеби но нямаме никакви доказателства.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest