Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Видях истински вампир

Видях истински вампир

  • 15.10.12 06:49#1plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5Видях истински вампирВеднаж бях у приятелката си - бяхме се приготвили да гледаме Здрач и изведнаж угасня тока - беше кам 12:00 през ноща и нещо се чу от саседната стая. Отидохме и беше пална тамнина. Излязох на терасата да вида какво става и изведнаж вратата се затвори много силно.

    Моята приятелка изпищя и аз сащо после видях, че долу от вратницата излиза един мъж с качулка. Аз се опитах да хварля една метла по него, която беше на терасата. Тъкмо метлата щеше да го удари по главата и тои се обарна, хваная и я счупи.

    Аз се уплаших много и побарзах да изляза от терасата. Отидох при моята приятелка и цялата и рака беше в крав и имаше следи от заби по нея - и то на вампир. Аз се стреснах много ...и казвам това не е сан, а е наистина...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.12 06:17#2edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Видях истински вампирмного дневниците на вампира гледате!!! :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.12 12:25#3Марина ИвановаМарина ИвановаНовакРегистрация: 18.07.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Видях истински вампирХАХАХАХАХАХАХАХАХА,направо се развеселих ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.12 04:13#4super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 17от: Видях истински вампирсупер. кажи му и мен да навести, моля! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.12 09:23#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Видях истински вампирХайде малко да поразсъждаваме логично. Всички сме гледали филми с вампири и знаем че те притежават страхотна сила дори без да ви докоснат могат да ви обърнат стаята само с поглед.
    До тук с увода. Логиката е, че ако е бил вампир както казвате а те не съществуват в тази фаза в която вие си мислите тадори и да е бил вампир мислете ли,че точно от вас ще се уплаши при условие, че притежава силата да ви съсипе само с поглед. И друго логично няма как да е пил кръв и дасе откаже от това да го прави само защото вие или някои го е сплашил по някакъв начин и тои си е тръгнал- Може да продължите да помислете малко логично не сме в средновековието когато хората са били лишени от разум а напълно заслепени от това което са искали да им вкарат като вяра. Само помислете малко по подробно моля, и сама ще се убедите в доста неща. Спокойно не е бил вампир това поне повярвайте. В противен случай нямаше да сте тук и да споделяте не мислите ли?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.10.12 09:00#6plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5от: Видях истински вампирПФФ НЕ е вярно знам че 1 вампир точно от мен няма да се уплаши но защо не ми вярвате тък вав тетевен наистина има вампири моляви повярваитеми .... :yawn: :yawn:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.11.12 10:54#7мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Видях истински вампирДобре при условие че ви вярвам- Защо тогава ще бяга от вас? Плаши се от вас ли? Или не сте му интересна за неговите харнения.? Вярвам ви и какво правим по нататък ха сега да видим? Прочетете тогава малко повече за тези въмпири. Например църковно миро може да ви предпази или чесън на вратата или прозореца на връзка или се чертае кръг и така нататък вземете и прочетете да не сте във невидения. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.11.12 06:39#8plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5от: Видях истински вампирзнам за вампирите всичко даже и във повече знам че няма да се уплаши от нас но незнаете преди това какви работи са ни са случвали такива каквито си нямате на представа които не се случват на нормални хора но няма смисла да си права труда да ги пиша кат секи си знае неговата и не вярвате на нещо и никои ... :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.12 08:32#9MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Видях истински вампирчел съм, че вампиризмът е вид заболяване у някой хора защото страдат от загуба на хемоглобин мисля беше имат недостиг на кръвни телца и не че я пият буквално кръвта, а им я вливат. И самите хора изглеждат по странно от нормалните... но да съществуват вампири е малко внесено от филмите. Може и да има капка истина нали се казва, че във всяко поверие има доза истина...... ОтговорОтговор с цитат
  • 27.12.12 01:42#10РосиРосиНовакРегистрация: 21.12.12Град: ПървомайОтговори: 3от: Видях истински вампирДобре де.. Като ти са се случвали толкова странни неща поне дай пример! И аз гледам Дневниците На Вампира и още какво ли не, ама не виждам вампири.. Дай примери на тези толкова странни неща! ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.13 08:15#11plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5от: Видях истински вампиркаъв пример да дам ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.13 10:13#12Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9от: Видях истински вампирЗдравей!!! Може да се каже че ти вярвам, но как така е имало следи от вампирски зъби по ръката на приятелката ти как е станало?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 08:13#13Роз-МариРоз-МариНовакРегистрация: 01.08.13Град: МонтанаОтговори: 1от: Видях истински вампирПриятелче, аз също съм голяма фенка на вампирските филми. Смея да твърдя, че посветих живота си до някаква степен на "Бъфи, убийцата на вампири" и така нататък. Това не е истинско, но дори и да предположим само за миг, че сте видели вампир - той е бил в стаята, нали? Айде кажете ми като ги разбирате много вампирите: "-Как е влязъл без покана???". На вампир му трябва покана, за да влезе, нали? Замислете се малко преди да пишете. :blush:
    [b] Ето тук можете да прочетете малко повече за вампирите и да се "образовате" един вид. www.spaffi.dir.bg
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 01:01#14plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5от: Видях истински вампирtoi si be6e pokanen predi da vleze ....ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.13 04:38#15Moni DimitrovaMoni DimitrovaНовакРегистрация: 23.10.13Град: -Отговори: -от: Видях истински вампиркак така е бил поканен ? ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 12:19#16plamena plamena НовакРегистрация: 31.07.12Град: ТетевенОтговори: 5от: Видях истински вампирами преди това някакав маж доиде да ни донесе пица тои се представи за доставчик на пициОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest