Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Вампир? Нима е възможно?!

Вампир? Нима е възможно?!

  • 23.08.12 09:09#1MoniiMoniiНовакРегистрация: 26.01.12Град: -Отговори: 3Вампир? Нима е възможно?! Искам да споделя нещо и да чуя вашето мнение. Гаджето ми, родил се е в 6-тия месец. Оживял е едвам-едвам. Може би това не е толкова важно...

    На 16г. е. Кожата му е мраморно бяла, понякога почти прозрачна. Очите му са странни. Понякога са много светло зелени, понякога тъмно зелени, понякога има и леко кафяв отенък в зелените очи, понякога са чисто кафяви, дори един път бяха жълто-оранжеви, а понякога като моите - почти черни. А понякога, едва ли не - прозрачни...

    Рана до сухожилието на ръката му зарасна за 2-3 дни. Белег няма! Има един единствен белег на ухото,най-вероятно защото му е било разцепвано и шито. При порязване на кожата (повърхностно) кръв не тече. Става въпрос не дълбока рана. Зараства ужасно бързо.

    Когато излезе на слънце за 3 минути започва да червенее и изгаря. Когато слънчевата светлина го огрее,той ми казва, че му гори очите и тялото.

    Обича да си играе с врата ми под брадичката. До сега не ме е хапал силно. Само леко, игриво. Един път го накарах да си ухапе дланта. Първоначално остана белег от всички зъби, а после само от кучешките и посиня доста (казва че е стоял 2-3 дни белега от кучешките зъби).

    Кучешките му зъби са много остри, но не съм ги виждала да се удължават както пише в книгите и както го показват във филмите. Не знам... Леко ме притеснява...

    Реших един път да му дам кръв и да видя какво ще се случи с него. Той ми каза после, че кръвта ми е сладка (сравнява вкуса със шоколад и карамел. Споделя също,че кръвта ми го засища и някак засища още преди да я е погълнал. (и аз не схванах тези негови думи! хаха) Понякога нормалната или по-добре да кажа човешката храна не го засища и колкото и да се храни усеща глад.

    Наистина...Не мисля че е болест, не мисля, че съм луда...Мога да се закълна, че всичко дето съм написала е вярно и че не лъжа!Наясно съм, че вампири не съществуват, но...Дали е възможно да ги има, просто да са по-различни от описанията в книгите и филмите? Може ли да чуя вашето мнение?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.12 03:29#2инаинаНовакРегистрация: 25.08.12Град: -Отговори: 1от: Вампир? Нима е възможно?! сега ако кажеш,че е и красавец като тези на филмите...ще започна да ти завиждам наистина ми стана интересно за това как изглежда приятеля ти..защо не качиш снимка?! аа за това дали съществуват вампири..мисля,че да,понеже съм чела не веднъж за истински случки и истории..а и вярвам И ТО НЕ МАЛКО :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 12:43#3monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: Вампир? Нима е възможно?! Червенее на слънце, защото кожата му е бяла и за тва му е неприяотно, не защото е вампир. Такова нещо като вампирите от здрач и от дневниците няма. Разбирам, че сигурно си на 13 и ти се иска да вярваш, повярвай ми и на мен, няма по очарователно чудовище от вампирите, но това са глупости. Единствените real life вампири , които съществуват са енергийните.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 10:16#4MoniiMoniiНовакРегистрация: 26.01.12Град: -Отговори: 3от: Вампир? Нима е възможно?! Добре, за това което си казала съм съгласна, но обясни останалите неща. Обясни това че без кръв започват едни постоянни болки!! Обясни това с очите му, това със вкуса на кръвта!... ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 06:27#5Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Вампир? Нима е възможно?! Освен частта с кръвта, и аз съм така... ако е вампир, то е роден вампир, а не превърнат, със сигурност... иначе да си усетила :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 09:48#6МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.08.12Град: ДобричОтговори: 21от: Вампир? Нима е възможно?! ами вземи от някъде върбинка и я носи около врата или пий чай от върбинка... ако се отдалечава значи наистина е вампир.. (малко ти завиждам) :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 11:16#7Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Вампир? Нима е възможно?! ardentika :Червенее на слънце, защото кожата му е бяла и за тва му е неприяотно, не защото е вампир. Такова нещо като вампирите от здрач и от дневниците няма. Разбирам, че сигурно си на 13 и ти се иска да вярваш, повярвай ми и на мен, няма по очарователно чудовище от вампирите, но това са глупости. Единствените real life вампири , които съществуват са енергийните.

    Вампири, като тези от Здрач и Дневниците на Вампира, няма, на истина... Но има други, по-оригинални! Това, че не вярвате, не значи, че на истина няма, мадам/сър!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.12 10:25#8ДимитърДимитърНовакРегистрация: 26.02.12Град: -Отговори: 2от: Вампир? Нима е възможно?! ами пробвай когато сте заедно нарисувай около него кръг с тебешир и му кажи да излезе ако не успее :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.12 11:31#9Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Вампир? Нима е възможно?! Извинявай че се сцепвам от смях, ама слънчице май си прекалила със Здрач и Дневниците....А ако изглежда като Деймън, ах лелееее прати ми го, няма да му простя ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.12 08:10#10Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Вампир? Нима е възможно?! Тебешир? Сериозно? Май нещо се подиграваш?! С нафора да очертае кръг, разбирам, ама тебешир па от къде ти хрумна?! ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.12 09:53#11ДимитърДимитърНовакРегистрация: 26.02.12Град: -Отговори: 2от: Вампир? Нима е възможно?! е добре ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 05:11#12edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Вампир? Нима е възможно?! Такааа, първо обяснение

    ОЧИТЕ:

    обяснението е просто- поради различният ъгъл светлина, който попада в очите на гаджето ти се оцветяват в различни цветове-нюанси, защото очевидно очите му са пъстри!

    второ обяснение:

    ти казваш, че той е говорил за кръвта ти като за нещо сладко като шоколад или карамел, ами щом ти е гадже няма да ти каже:
    - Ох, коте кръвта ти мирише на желязо, гадно е, не ми давай повече--> само ще ти кажа,че очевидно доста си пада по теб, щом те сравнява със шоколад!
    [b]
    трето обяснение:[/b]


    това с очите, момичето ми си го видяла от "Здрач" признай си!

    таа, лично аз имам изключително бяла кожа, почти прозрачна,но това не ме прави ходещ мъртвец дето си търси някое невинно девойче/момченце да си пийне малко!! и за това,че ву се зачервява кожата, ми да близко до мозъка е-- ами поради твърде нежната му бяла кожа е по-лесно да се зачервява или да получава петна и тем подобни

    четвърто обяснение:

    не си ни казала за някакви суперсили: скорост, висок интелект, старомодни навици, освен това ти постоянно говориш за външния му вид, разбираме готин е, добре остави това на страна, но нищо не разбираме за истинския той!! Кажи за навици, маниери... избери си нещо, но ако смяташ, че като си гледала наскоро "Здрач", дневниците, "истинска кръв" моля те запази си готиното гадже

    ако пък наистина се окаже вампир просто не се притеснявай взимаш дървен кол с сребро в сърцевината на дървото и го забиваш в гадното му сърчице, но да се надяваме да не е освен това направо го питай, що ни занимаваш, а не говориш с него това ще ти спести излагането в публичното пространство! като имам предвид излагане не говоря за излагация, за да станеш на посмешище, а за показване като на изложба - и з л а г а н е
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 08:52#13ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Вампир? Нима е възможно?! Авторката НЕ "се злепоставя в публичното пространство", това е форум все пак могат да си питат всичко каквото ги интересува ! Така че, маце споко за това ! А доколкото същността на темата моето мнение е, че приятелчето ти не е никакъв вампир, а просто рядко срещан човек! За очите и кожата съм напълно съгласна с един от предишните отговори. Бих ти дала даже пример със самата мен: и аз имам проблеми със слънцето,винаги като пече силно съм с тъмни слънчеви очила просто, защото не ми понася и после се почва едно зверско главоболие.И аз съм със снежно бяла кожа и като стоя на слънце ми е неприятно и бързо изгарям.Също обичам кръв, но просто защото ми е вкусна . ... (Не си мислете,че хапя някого, за да ми е кеф) И какво от това ... да не съм случайно вампир ?! Просто приеми,че има и по-различни и необикновенни хора и те първа ще се сблъскваш с тях.Но в никакъв случей не го питай дирекно за тея неща, може да няма добра реакция от негова страна и да си загубиш готиното "вампирче". А доколкото филмите...много са си хубави даже стига да не си втълпяваш някакви неща...Даже бих ти препоръчала филма"Интервю с вампир"(с Брат Пит)
    Айде със здраве и без много паника
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.12 11:04#14edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Вампир? Нима е възможно?! ей ,ти, предишния потребител! щом като момичето, което ни е писало смята,че приятелчето и е вампир значи си е шашната и ако се реши да говори с него по тая тема тъкмо той ще разбере каква е! не, че имам нещо против нея, но така, нали ме разбирате- той ще разбере,че тя е с него само,защото го смята за вампир и понеже е "мистичен" не заради истинската му същност! ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.12 07:47#15Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Вампир? Нима е възможно?! ти от къде знаеш, дали е така?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.12 10:00#16edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Вампир? Нима е възможно?! имам добра интуиция и я следвамОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest