Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Вампир? Нима е възможно?!

Вампир? Нима е възможно?!

  • 23.08.12 09:09#1MoniiMoniiНовакРегистрация: 26.01.12Град: -Отговори: 3Вампир? Нима е възможно?! Искам да споделя нещо и да чуя вашето мнение. Гаджето ми, родил се е в 6-тия месец. Оживял е едвам-едвам. Може би това не е толкова важно...

    На 16г. е. Кожата му е мраморно бяла, понякога почти прозрачна. Очите му са странни. Понякога са много светло зелени, понякога тъмно зелени, понякога има и леко кафяв отенък в зелените очи, понякога са чисто кафяви, дори един път бяха жълто-оранжеви, а понякога като моите - почти черни. А понякога, едва ли не - прозрачни...

    Рана до сухожилието на ръката му зарасна за 2-3 дни. Белег няма! Има един единствен белег на ухото,най-вероятно защото му е било разцепвано и шито. При порязване на кожата (повърхностно) кръв не тече. Става въпрос не дълбока рана. Зараства ужасно бързо.

    Когато излезе на слънце за 3 минути започва да червенее и изгаря. Когато слънчевата светлина го огрее,той ми казва, че му гори очите и тялото.

    Обича да си играе с врата ми под брадичката. До сега не ме е хапал силно. Само леко, игриво. Един път го накарах да си ухапе дланта. Първоначално остана белег от всички зъби, а после само от кучешките и посиня доста (казва че е стоял 2-3 дни белега от кучешките зъби).

    Кучешките му зъби са много остри, но не съм ги виждала да се удължават както пише в книгите и както го показват във филмите. Не знам... Леко ме притеснява...

    Реших един път да му дам кръв и да видя какво ще се случи с него. Той ми каза после, че кръвта ми е сладка (сравнява вкуса със шоколад и карамел. Споделя също,че кръвта ми го засища и някак засища още преди да я е погълнал. (и аз не схванах тези негови думи! хаха) Понякога нормалната или по-добре да кажа човешката храна не го засища и колкото и да се храни усеща глад.

    Наистина...Не мисля че е болест, не мисля, че съм луда...Мога да се закълна, че всичко дето съм написала е вярно и че не лъжа!Наясно съм, че вампири не съществуват, но...Дали е възможно да ги има, просто да са по-различни от описанията в книгите и филмите? Може ли да чуя вашето мнение?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.12 10:01#2MoniiMoniiНовакРегистрация: 26.01.12Град: -Отговори: 3от: Вампир? Нима е възможно?! Аз му казах още като заподозрях че има нещо... Той е скептичен по принцип, в началото не му се вярваше, но по-късно се съгласи напълно с моите изводи...А и още нещо...Ще ме извинявате, ама не съм гледала нито Здрач, нито Дневниците на вампира, нито са ми говорили за тях, нито знам съдържанието на филмите... И не съм измислила абсолютно нищо във всичко написано!!ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.12 12:02#3edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Вампир? Нима е възможно?! важното е,че си му казала и си говорила с него за това, но щом казваш,че не знаеш абсолютно нищичко за филмите може да се каже,че ти вярвам, ама само мъничко ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.12 06:57#4petia dimitrovapetia dimitrovaНовакРегистрация: 23.01.12Град: -Отговори: 1от: Вампир? Нима е възможно?! monn4e_87 Замърсяваш енергийно всичко до което се докоснеш.В един друг сайт попаднах на твои мнения и ми се догади от начина по който разсъждаваш и да си представиш ,че не те познавам лично.Ето и някой твои мнения:Светената вода.Помощ!monn4e_87 ;Искам само да попитам нещо... Аз съм човек, който не вярва в Господ или богове. Вчера едни ''приятели'' се пошегуваха с мен и пих светена вода без да знам, че е светена...Мразя светената вода, църквите и всичко свързано с измислени богове! Може ли някак тази светена вода да ми навреди? и още един въпрос: Правила съм 2 ритуала. И двата бяха сполучливи. Това съвпадение ли е?

    и второто;Искам да споделя нещо и да чуя вашето мнение. Гаджето ми-Георги се казва. Родил се е в 6-тия месец. Оживял е едвам-едвам. Може би това не е толкова важно... На 16г. е. Кожата му е мраморно бяла, понякога почти прозрачна. Очите му са странни. Понякога са много светло зелени, понякога тъмно зелени, понякога има и леко кафяв отенък в зелените очи, понякога са чисто кафяви, а понякога като моите - почти черни. А понякога, едва ли не прозрачни... Рана до сухожилието на ръката му зарасна за 2-3 дни. Белег няма! Има един единствен белег на ухото,най-вероятно защото му е било разцепвано и шито. При порязване на кожата (повърхностно) кръв не тече. Става въпрос не дълбока рана. Зараства ужасно бързо. Когато излезе на слънце за 3 минути започва да червенее и изгаря. Когато слънчевата светлина го огрее,той ми казва, че му гори очите и тялото. Обича да си играе с врата ми под брадичката. До сега не ме е хапал силно. Само леко, игриво. Един път го накарах да си ухапе дланта. Първоначално остана белег от всички зъби, а после само от кучешките и странно потече леко кръв. Кучешките му зъби са много остри, но не съм ги виждала да се удължават както пише в книгите и както го показват във филмите. Не знам... Леко ме притеснява... Може ли да чуя вашето мнение?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.12 08:17#5MoniiMoniiНовакРегистрация: 26.01.12Град: -Отговори: 3от: Вампир? Нима е възможно?! Съжалявам,че преча и дразня всички с енергийното си присъствие... Просто искам да чуя мнението на повече хора, не е друго. Извини ме ако те притеснявам.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.12 04:35#6edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Вампир? Нима е възможно?! не ни дразниш, спокойно, някои други дразнят! Ти просто ни споделяш мнението си, няма проблем! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 04:51#7МилкоМилкоНовакРегистрация: 03.08.12Град: -Отговори: 1от: Вампир? Нима е възможно?! Ами да и аз имам такъв приятел наистина си мислех че не съществуват, но един ден както си вървях след него за да го изплаша, той се обърна рязко и се озъби... Както на мен така и на него, стават подобни неща... Но това с удължаването на зъбите, сладур макар и по всички места да пише че вампирите си удължават зъбите не е вярно... Не е нужно да имаш специялни зъби за да пиеш човешка или животинска кръв! Все пак ти вярвам, защото и аз имам същия приятел!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.13 01:07#8ПетърПетърНовакРегистрация: 25.02.13Град: -Отговори: 1от: Вампир? Нима е възможно?! Отдавна искам да споделя нещо с хора каито не са ми близки. В историята която ще ви разкажа знам че повечето ще ме помислите за луд но това е ваш избор дали да ми вярвате или не... Сега съм на 14 и от няколко години забелязах че доста често си разцепвам устната или тя се напуква и запоочва да тече кръв. При всеки един път си пиех кръвта и тя започна да ми се ослажда освен това когато бях на 8 зъболекарят ми каза че имам доста остри кучешки зъби (повечето от случайте ми с устните са с прехапване от тях и дори съм си порязвал пръста с тях). Кучешките зъбите ми са остри но не са дълги и големи както е по филмите... ех може би са по дълги от другите но не са като тези по филмите. 90% от хората с които съм се срещал са казали че имам доста остри кучешки зъби. И така да се върна на това с кръвта. Искам да кажа само че моето не е вампиризъм но наистина съм алергичен към слънце и щом видя кръв “ожаднявам“ просто е вкусно. Когато купим сурово месо по него на места има кръв и я изцеждам а после я пия. Някой път ме е страх да не нараня някой и мисля че тези които са пристрастени към нещо ще ме разберат колко е трудно да откажа да пия кръв. Знам че тези които пият кръв имат заболяване на кръвоносната система ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.13 06:34#9NikoletaNikoletaНовакРегистрация: 02.05.13Град: Долни чифликОтговори: 1от: Вампир? Нима е възможно?! shte dadesh li negovoto skype molq ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest