Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Съществуват ли ангелите хранители?

Съществуват ли ангелите хранители?

  • 18.04.12 04:29#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Съществуват ли ангелите хранители?Здравейте! Напоследък се чудя дали съществуват ангелите хранители. Кажете мнението си по този въпрос и ако някой е "говорил" със своя ангел, моля да ми каже как става и дали изобщо се получава нещо!

    Благодаря за отделеното време!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.12 11:46#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Съществуват ли ангелите хранители?Спорен мен съществуват, но нямам представа как да се свържа с тях. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.12 07:53#3onyonyНовакРегистрация: 30.08.11Град: -Отговори: 5от: Съществуват ли ангелите хранители?Не съм сигурна,но моята майка ми разказа един пък,когато съм била малка (аз не го помня) още сме спали в една стая.Та ми разказва как съм се събудила една вече и съм се смяла много бурно,майка ми се е събудила и ме е питала какво става и аз съм и казала ,,Мамо,виждаш ли ги ангелите който седят на леглото ей там".Нищо не помня от това.Тя ми го разказа. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.12 08:49#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Съществуват ли ангелите хранители?ony_syn :Не съм сигурна,но моята майка ми разказа един пък,когато съм била малка (аз не го помня) още сме спали в една стая.Та ми разказва как съм се събудила една вече и съм се смяла много бурно..
    И при мен така, но аз съм била бебе тогава, майка ми е разказвала как се е будила вечер, аз съм се смеела. Това се е случвало често. Друго ,което ми е казвала, че почти не съм плакала като бебе, а точно обратното винаги съм била усмихнато бебе. И друго се сетих малко извън темата, но като бебе съм си тананикала песничката ''зайченцето бяло''    Майка ми канила гости вкъщи и след това ми казвала ''хейде изпей песничката зайченцето бяло''  гостите били изумени как толкова малко бебе може да си тананика песен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.12 10:22#5BrainstormBrainstormНовакРегистрация: 20.04.12Град: ПловдивОтговори: 3от: Съществуват ли ангелите хранители?Здравей! Как да се свържеш със своя ангел хранител? Аз му написах писмо и после го изгорих, защото така се прави, ако искаш твоят ангел да го получи.
    "Говорете със своя ангел хранител, за да ви помогне", е озаглавена статията, която четох за това. Там е обяснено по - подробно как да се отнасяме към своя ангел.

    Съвет: запали писмото навън, за да не си подпалиш килима. :y:
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.12 03:09#6АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Съществуват ли ангелите хранители?Брейнсторм, благодаря за съвета, но имам един въпрос: сигурна ли си, че ще се получи? При теб получавало ли се е??? :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.12 06:25#7мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Съществуват ли ангелите хранители?Към Brainstorm
    има и други начини да ти се покаже даже ангела хранител стига да си зрял за срещага
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.12 04:20#8АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Съществуват ли ангелите хранители?Наистина ли, janoaria? Разкажи ми по-подробно, моля!!!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.12 06:43#9МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Съществуват ли ангелите хранители?Сигурна съм че съществуват. Но защо ти е да се виждате. Говори си с него на ум. Помоли го за знак за определен въпрос. Благодари му за благоприятния изход на дадена ситуация.
    Аз си говоря с моя ангел и се чуствам закриляна. Ако нещо не върви по моя план, на ум си казвам "Знам че се грижиш за мен и всичко е за мое добро" Впоследствие се оказва че наистина е било така.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.12 11:44#10ElenaElenaНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 11от: Съществуват ли ангелите хранители?Милкана, стана ми интересен постингът ти. По-точно, един абзац в него..." Знам, че се грижиш за мен, и всичко е за мое добро.Няма лошо. Ангелите са въплъщение на Доброто, те СА Добро.
    Но, има и други сили около нас, също влияещи ни...
    Мисълта ми е, откъде в теб тази сигурност. Звучи леко наперено и нелогично.
    Защото, има реално съществуващи неуспехи. И те са си неуспех, откъдето и да ги погледнеш. Няма никакъв нормален начин да им се припише добър замисъл.
    така че, ме изумява подобна гледна точка като твоята.
    Звучи ми като автохипноза,като умишлено сънуване...

    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 10:46#11МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Съществуват ли ангелите хранители?elena_eli :Милкана, стана ми интересен постингът ти. По-точно, един абзац в него..." Знам, че се грижиш за мен, и всичко е за мое добро.Няма лошо. Ангелите са въплъщение на Доброто, те СА Добро.
    Но, има и други сили около нас, също влияещи ни...
    Мисълта ми е, откъде в теб тази сигурност. Звучи леко наперено и нелогично.
    Защото, има реално съществуващи неуспехи. И те са си неуспех, откъдето и да ги погледнеш. Няма никакъв нормален начин да им се припише добър замисъл.
    така че, ме изумява подобна гледна точка като твоята.
    Звучи ми като автохипноза,като умишлено сънуване...


    Един неуспех учи повече от успеха. Той може да стимулира, да предизвика човек да покаже скритите си сили. Когато родителите накажат детето , то е убедено че случилото се е лощо но така ли е? В Един от спектаклите не Мариус Куркински имаше такава история на един момък постоянно му се случват лоши събития но после се оказва че е било за добро. Имай доверие!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.12 11:33#12ElenaElenaНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 11от: Съществуват ли ангелите хранители?Милкана,знам,че има неща,които са "за добро" Но когато непрестанно ти се слага прът в колелата, това си е зло. И мисля, че тези теории са измислици човешки.За да приспят глупците, да си търпят тихичко,докато другите се възползват от това и си " карат колата"...
    Всъщност, основата на моето твърдение е, че всичко е в МЯРКАТА. Ако има баланс,равновесие между случващото се добро/лошо, човек от само себе си го приема и върви напред Всички знаем, че няма идеално щастие.
    Тук въпросът е,когато се наруши баланса, и едни се возят наготово, а други пъшкат от гнет. Това второто,няма как да е " за добро" Защото човек се бори до определен момент. От един момент нататък, и самият организъм изчерпва резервите си,изпада в "дистрес" и зацикля. Казано с думи прости- озлобява се. А озлобеният човек няма как да е добър...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 10:34#13ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Съществуват ли ангелите хранители?Да.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.12 10:45#14GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Съществуват ли ангелите хранители?Здравей,не съм прочела коментарите над мен.
    Ангели съществуват,моите съм виждала,противно на изказванията че имаме по 1 ангел хранител,аз съм виждала моите,казвам моите, защото са цели 5.

    Само мога да ви кажа че не изглеждат така както ги описват нявсякъде,но усещането със срещата от тях е пълно спокойствие.

    До колкото знам, при всеки ангелите са разлина БРОЙКА, като винаги има по 1 ангел, който ви разрешава да правите грешки,да изпитвате злоба,инат,лицемерие и т.н.



    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.12 07:16#15ВероникаВероникаНовакРегистрация: 19.10.12Град: Велико ТърновоОтговори: 1от: Съществуват ли ангелите хранители?Според мен съществуват, но не знам как да се свържа с тях!!!Ако някой знае, да пише на лично! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.12 10:41#16GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Съществуват ли ангелите хранители?Според мен, НЕ ти,а те ще се свържат с теб ако решат че ти е време или решат че имат да ти кажат или покажат нещо.
    Не насилвайте нещата, много от нас не са готови за това.

    Не забравяйте че АНГЕЛИТЕ са Божии пратеници,а знаете кой е БОГ.
    Мисля че да говориш с Ангел първо трябва да му докажеш че си достатъчно просветен и достоен и си готов най-вече за среща и тогава ще ти дадът знак.Но дотогава....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest