Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Каква е тази магия?

Каква е тази магия?

  • 03.03.12 05:55#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Каква е тази магия?Здравейте! В интернет прочетох за една магия, съдържанието и изпълнението на която много ме очуди. Иска ми се някой да ми я обясни по-добре, ако може.

    Може да ви омагьосат даже по телефона. На пръв поглед - нищо необичайно. Вдигате слушалката, произнасяте няколко пъти „Ало", а отсреща мълчат. Може да решите, че някой се шегува с вас и това действително да е така. Но може и да ви правят една несложна, но коварна магия. За целта човекът, който иска да ви навреди отива на гробището и намира паметна плоча на покойник с малкото ви име, къса некролога със снимката или отлепя фотографията на керамична основа, след което взима шепа пръст от гроба. Вкъщи чете заклинание, а след това набира по телефона номера на жертвата си, като поставя слушалката така, че гласът да звучи точно срещу изображението на покойника. Скоро след това омагьосаният (или омагьосаната) започва да гасне.

    Питам се кой човек ще има такава доблест, че да направи такава магия и дали е възможно да му се върне.

    Моля, който знае повече по този въпрос, да пише! Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.12 08:33#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Каква е тази магия?ivelin.stoianov :
    Имам едно въпрос че попада ли сте на ясновидка която да си свърши работата както трябва и ако е да можели координати благодаря

    Аз знам за една циганка от Стара Загора, майка ми ходи при нея и според майка ми не е шарлатанка. За мен е казала преди 2 години може би, че до 3 години ще се омъжа. Тази година значи трябва да бъде или 2013г., :Д, хайде да видим дали ще познае. :blush: ps: Не знам дали разваля магии, но поне може да ти каже дали имаш. А ти как разбра, че имаш магия?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 11:27#3Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Каква е тази магия?Еми просто до края на 2009 всичко вървеше както трябва.заради имоти който ми прехвърлиха на мен от баба ми много хора се озлобиха и от 2010.Като се почна каквото хвана не върви останах без работа скандали в семейството и т.н и т.н. Та от там надуших че нещо не е наред.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 09:24#4Dany89Dany89НовакРегистрация: 27.03.12Град: -Отговори: 8от: Каква е тази магия?Интересно...ся да ви дам един пример и аз. Когато бях ученик в даскало имаше едно момиче( беше много вървежна )и всички момчета и се лепяха като косъм на сапун. Само че аз си не хаха.Смисал тя постоянно ме търсеше но аз си излизах с други мадами и хич не я отразявах и това явно мнго я е раздразнило защото. След около 7 години ми се случи нещо интерестно. Бях с компания и от нищото искочи някаква бабичка(май не беше българка не съм сигурен) и ми вика Момче ела на страни да ти кажа нещо ... и аз се зачудих ся ко става тука другите започнаха да се смеят( базикат )но все пак отделихме се малко на страни и тази жена ми вика "Ти имаш направена магия" И аз веднага я марш хахах но тя започна-Като ученик в в твоето училище е имало едно момиче на което ти не си обръщал особенно внимание( и ми я описа дословно-как позна тая незнам) и после вика тя ти е направила магия да не ти върви в любовта и в живота и като се замисля никога не ми е вървяло в любовта.Но мисълта ми е Морена дет вика че деца не се занимавали с такива неща...Стращно много деца се занимават и интересуват от тези неща"Магии" Като имате предвид че това момиче е било на около14/15 год когато ми е направила тази магия ...
    И тей де Алекс7727 напално вазможно е твоята саученичка да се занимава с подобни неща ... абе лудница чак гнусно ама факт ...Намери някой да ти я развали ако има такава.А и не само циганки и ходжи се занимават с магии ... адски много българи има дет правят и развалят ама да не навлизам в тая тема ся ...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest