Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Каква е тази магия?

Каква е тази магия?

  • 03.03.12 05:55#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Каква е тази магия?Здравейте! В интернет прочетох за една магия, съдържанието и изпълнението на която много ме очуди. Иска ми се някой да ми я обясни по-добре, ако може.

    Може да ви омагьосат даже по телефона. На пръв поглед - нищо необичайно. Вдигате слушалката, произнасяте няколко пъти „Ало", а отсреща мълчат. Може да решите, че някой се шегува с вас и това действително да е така. Но може и да ви правят една несложна, но коварна магия. За целта човекът, който иска да ви навреди отива на гробището и намира паметна плоча на покойник с малкото ви име, къса некролога със снимката или отлепя фотографията на керамична основа, след което взима шепа пръст от гроба. Вкъщи чете заклинание, а след това набира по телефона номера на жертвата си, като поставя слушалката така, че гласът да звучи точно срещу изображението на покойника. Скоро след това омагьосаният (или омагьосаната) започва да гасне.

    Питам се кой човек ще има такава доблест, че да направи такава магия и дали е възможно да му се върне.

    Моля, който знае повече по този въпрос, да пише! Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.12 11:55#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Каква е тази магия?И аз това го четох преди няколко месеца.
    Само лоши и завистливи хора се занимават с такива неща.
    По снимка също може да се направи магия, защото снимката запечатва аурата на човек.
    От това, което съм чела, магията може да се върне на поръчителя само ако се развали. Случайно бях намерила личен сайт на един човек, който подробно беше описал всякакви истории за магиите, направо се шокирах какви хора имало. Все си мислех, че хората са лоши, но явно могат да бъдат и по-лоши. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.12 05:52#3M.Al.M.Al.НовакРегистрация: 28.02.12Град: -Отговори: 6от: Каква е тази магия?Аз знам само, че от гpоб нищо не се взима и че всичко се вpъща един ден. :evil: ..ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 12:50#4yustinayustinaНовакРегистрация: 01.03.12Град: -Отговори: 3от: Каква е тази магия?Въпроса ми е към MORENA: би ли ми дала адреса на този сайт за да прочета и аз историите за магии.
    Иначе мен много ме страх от такива неща, но знам че който зло търси зло намира. МАгията винаги се обръща към този който го е направил.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 09:27#5ЕлиЕлиНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Каква е тази магия?Синоними на думичката ДОБЛЕСТ!

    * самоотверженост, себеотрицание, смелост, мъжество, кураж, сърцатост, храброст, неустрашимост, рицарство, кавалерство
    * откровеност, прямота, искреност, честност, добродетел, достойнство
    Би ли ми разяснила смисъла на изречението - "Питам се кой човек ще има такава доблест, че да направи такава магия и дали е възможно да му се върне."
    Думичката ДОБЛЕСТ не ми се връзва нито стилистично, нито смислово в изказа на точно това изречение!Не знам на колко години си, но е непростимо да си неграмотен в наши дни.Един съвет от човек може би по-възрастен от родителите ти.Вместо да търсиш магии и простоотии в интернет вземи малко се поограмоти.А ако си възрастен човек,а не детето на снимката и си толкова неграмотен жалко за теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 03:57#6АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Каква е тази магия?Към елфи76 : аз съм много образована, даже и да не ти се вярва.Защо вместо да ме поправяш, не ми помогнеш? Тук моля някой да ми разесни магията, а не да се прави на голямата работа! :wink: А и аз търся за магии, защото мисля, че имам направена, а не ей тъй, щото ми е кефнало.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 08:41#7MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Каква е тази магия?alex_7727 :Тук моля някой да ми разясни магията, а не да се прави на голямата работа! :wink: А и аз търся за магии, защото мисля, че имам направена, а не ей тъй, щото ми е кефнало.

    Защо смяташ, че имаш магия?
    Ако разясниш какво се случва с теб и семейството ти
    така ще може да ти помогнем много по-лесно и бързо. Все пак с магиите са запознати най-добре тези, които ги правят- циганките и ходжите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 09:06#8АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Каква е тази магия?Ами от преди около година и нещо нямам никакъв късмет, все нещо лошо ми се случва, все ми има нещо.Сега, наскоро , ще трябва да се оперирам. Накратко: не ми върви в нищо и сякаш с всеки изминал ден става все по-зле, а аз все по-отчаяна и безпомощна. Не знам дали е магия или лош късмет, но..според мен е магия, защото на всички други членове от семейството ми им върви и във всички случаи са по-щастливи от мен.А аз се чудя къде да се дяна и как да намеря някаква причина да се усмихна.
    Мисля, че е магия и още защото има едно момиче от моя клас, което ми завижда за успеха ми и затова, че всички ме харесват...или поне ме харесваха. :x: Мисля, че това момиче може да е направило нещо, за да не ми върви.Според мен тя е комплексирана, защото не е нито отличничка, нито е кой знае колко хубава, и може да блесне сама като прави зло на някого, т.е. на мен, защото аз съм най-наивната и безпомощната и "жертва". Това момиче прави същото и с най-добрата ми приятелка...и всъщност единствената от класа ми.Също така от скоро вече нямам толкова безупречен успех, какъвто имах преди.Всеки ден все съм намръщена и тъжна, а на практика няма причина да съм такава вкъщи.И тези необясними неща, които се случват с мен, да не говорим, че станах обзета от злоба и ненавист, ме навеждат на мисълта, че съученичката умишлено прави нещо срещу мен.Може и да си въобразявам, но съм длъжна да помоля някого за помощ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 09:41#9MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Каква е тази магия?Според мен си въобразяваш. Ако имаш някаква информация, че се занимава с такива неща тогава може да се съмняваш, но след като нямаш не бива да я обвиняваш за несполуките си. Момичето едва ли би тръгнала ти прави магии, все пак не всеки вярва в тези неща. А и тя трябва да знае при кого да отиде, трябват и пари също. С това се занимават възрастните, а не децата. Може би фактът, че те мрази не ти дава покой, искаш всички да ти отвръщат с добро, но не винаги става така в живота. Хората са нагли и егоисти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 09:47#10АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Каква е тази магия?Аз и не очаквам всички да ми отговарят с добро, но при положение, че винаги съм искала да помагам на всички с каквото мога, включително и на нея, и съм го правила...т.е. не съм направила нищо против никого, най-малко против нея ... а тя ме мрази. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.12 10:20#11MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Каква е тази магия?alex_7727 :Аз и не очаквам всички да ми отговарят с добро, но при положение, че винаги съм искала да помагам на всички с каквото мога, включително и на нея, и съм го правила...т.е. не съм направила нищо против никого, най-малко против нея ... а тя ме мрази. :x:

    И аз съм като теб и доникъде не я докарах. :n:
    Колко по-рано се научиш да казваш ''не'', толкова по-добре за теб. Другите да се оправят както могат.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.12 10:13#12RalitzaRalitzaНовакРегистрация: 08.03.12Град: -Отговори: 1от: Каква е тази магия?mislq che prosto nqmash kasmet, prosto mojebi trqbva da otidesh na carkva i da poiskash pop da ti chete kaprianovi molitvi te sa protiv magii
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.12 03:24#13Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Каква е тази магия?Здравейте,до преди 2009г мислех че няма магии и че не съществуват по точно че не могат да ми се случи на мен ,но от тогава вземи няма спирка работа не върви скарах се с приятели в семейството проблеми и така до сега. опитвал съм къде ли не но, нищо разни шарлатани се опитват да измъкват пари на чужд гръб без да дава резултат. А аз знам че имам нещо но сега като прегледах статията се зачудих, тия нямат ли спирка та се занимават с такива неща да вредят .
    Имам едно въпрос че попада ли сте на ясновидка която да си свърши работата както трябва и ако е да можели координати благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.12 04:56#14АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Каква е тази магия?Не, не съм.Много съжалявам, че и на вас ви се е случило такова нещо.Тези хора, които правят магии, май нямат сърце и мозък. :x: Жалко за нас!ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.12 06:28#15Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Каква е тази магия?alex_7727 :Не, не съм.Много съжалявам, че и на вас ви се е случило такова нещо.Тези хора, които правят магии, май нямат сърце и мозък. :x: Жалко за нас!
    рано ли и късно ще им се върне
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.12 11:03#16yustinayustinaНовакРегистрация: 01.03.12Град: -Отговори: 3от: Каква е тази магия?Благодаря ти много !ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest