Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Имам биполярно разстройство и виждам разни неща

Имам биполярно разстройство и виждам разни неща

  • 18.10.17 12:19#1JellyJellyНовакРегистрация: 02.10.17Град: -Отговори: 4Имам биполярно разстройство и виждам разни нещаЗдравейте, преди се наспивах за 3-4 часа най-много и се чувствах добре, докато майка ми не реши че не съм се наспивала пълноцено така, тръгнахме по лекари и той прецени че трябва да пия хранителни добавки не знам как ми помагат за съня, но първия месец ок - дори едвам ставах, а сега ако не заспя вечерта със игурност на сутринта ще ми се е доспало от тях, а най-лошото е, че когато съм спала повече от 6 7 часа, почвам да виждам разни неща, което не е нормално.

    Моля ви кажете ми луда ли съм и какво да правя не мога да споделя на никой за това било психолог лекар ли все пак аз най-добре си знам какво ми е защото вече все пак са решили че не съм наред с главата ако знаете с кого мога да разговарям с човек които ще ме разбере ако трябва и да се лекувам поне да си разбира от работата да знам че ще имат ефект лекарствата не...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.17 06:06#2TopatoTopatoАдминистраторРегистрация: 03.09.14Град: -Отговори: 2от: Имам биполярно разстройство и виждам разни нещаТрябва да идеш на специалист, ако трябва - няколко. Да, наистина ти си знаеш какво ти е и от какво ти не е добре. Ако от тези добавки си по-зле, трябва да ги спреш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest