Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странен инцидент с вода

Странен инцидент с вода

  • 27.08.15 12:30#1MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14Странен инцидент с водаЗдравейте на всички! В момента съм извън България и сънувах сън, свързан със сина на госпожата, за която работя! Преди време той дойде на посещение и флиртуваше с мен, но после си замина обратно за града, в който живееше и повече ни вест, ни кост от него! Предполагам си е правил гаргара с мен-възможно е! Не му се сърдя, защото нищо лошо не ми е направил! И така! В съня си аз и още едно друго момиче обитавахме полуприземен етаж, но и двете бяхме в отделни големи стаи към които имаше баня и тоалетна. Момичето физически не успях да го видя добре в лицето в съня си, беше слабо и с по-дълга коса от моята в момента, приличаше на мен, но не бях аз, не чувствах да бях аз. Та около нашите апартаменти се движеха много хора, огромно множество от хора, като пчели в кошер, тълпа. По едно време виждам въпросното момче, за което писах по-горе. Беше облечен така както го видях последният път преди да си замине-в бяла тениска, дънки и развързани обувки, ама той така си ги носеше по принцип. Та той беше с приятел до него, който не беше негово копие, приличаха си, но другият беше много по-дебел от него и с очила. Срещнахме се в средата на множеството от хора, подаде ми ръка и впи нокти за една-две секунди в моята длан, а аз се ядосах и впих също нокти в неговота, но ги задържах по-дълго и него го заболя. Така или иначе си казахме чао, след това той тръгна нанякъде с приятеля си. Но след по-малко от минута се чу писък и пищеше момичето, което обитаваше съседният апартамент. Спукала се е някакво огромно найлоново водохранилище, което стоеше до нейният апартамент, просто избухва,и й заляло апартамента и тя не може да излезе от там. Да я спасяват се втурнаха двамата юнаци от съня ми и други хора разбира се. Не знам какво направиха, най-вероятно я изкараха, но и двамата бяха с мокри обувки и с мокри крака малко под коляното, вода имаше навсякъде, много хора бяха мокри, но не и аз. Аз не знам защо, но започнах да им се карам на български за това, че са си измокрили обувките, те не ме разбраха, гледаха ме, гледаха ме и така свърши сънят ми. Някой има ли идея какво беше всичко това? Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 05:54#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Странен инцидент с водаМоже би много го мислиш това момче, за това го сънуваш. А сънищата с наводнения са много значни. Ако например водата е била чиста, то означава, че проблемите лесно ще отминат. Ако собствената къща е наводнена, предстоят парични проблеми. И т.н.т. Интересно ми беше обаче, че момичето и момчето приличат на вас двамата с въпросния младеж. Това може да е някаква паралелна проекция на вашите личности в други измерения ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest