Sanovnik.bg»Форум»Легенди, Митове и Предания»Какво са котките за къщата

Какво са котките за къщата

  • 02.10.13 12:59#1Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74Какво са котките за къщатаЗдравейте, да попитам котките имат ли нещо положително, ако имаш вкъщи котка дали се чувстваш по-защитен, свещено животно ли е, имат ли някаква сила, дарба. . чувала съм че и са добри лечители. Имаме 3 котки. И особено за черните котки нещо да ми кажете носят ли късмет и т. н. Нямам проблеми с моето черно коте нито другите
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:22#2МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Какво са котките за къщатахах! :д хем искаш да знаеш повече са някакви си суеверия хем държиш черна котка да не би да си вещица? ps: ами вярва се че те пазят дома от зли духове и от неприятели ... дали не тря си купиш 1 хубав питбул по скоро ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.13 11:45#3Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Какво са котките за къщатаБлагодаря, ами приютих го котето, имам и бяло, и пъстри. не съм вещица нека да ни пазятОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.20 08:14#4МигленаМигленаНовакРегистрация: 02.11.14Град: АсеновградОтговори: 3от: Какво са котките за къщатаИнтресно е, жалко че има толкова малко отговори!
    Ние имаме осиновен полуангорец котарак, черно бял. Ама на мама бебето е той.. На 10м (март 2017г) като беше го взехме от веган сестри на квартира в София, докарахме го в Пловдив. 1-2 седмици свикваше с нас, после го кастрирахме. А сега е най-големия глезоч, 5кг. Много го обичам, а и той мен. Вечер като си лягаме той идва и ляга между нас двамата с мъжа ни, до главите ни! Обаче към него има навика да го ближе по главата, не знам какво трябва да означава това, но мъжа ми като е полузаспал и го усети, и изяжда по някое шамарче, та заспивам след като мърчо заспи. Но докато заспи, се случва да гледа втренчено към вратата на спалнята. А де???
    Така, че имает някаква енергия или там нещо си, не знам какво.. Но доста често се случва това втренчено гледане, не е като и аз да не го усещам като енергия. Усещам, че има нещо зад мен и тогава, не мога да заспя!!! Умирам от ужас!
    Та такааа.. много случки имаме, но тези...! Казах веган сестри - защото и котарака е веган! Не яде никакво месо в естествен вид. Само паучове и гранули. много обича хляб.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest