Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?

Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?

  • 27.07.13 02:04#1ДимитърДимитърНовакРегистрация: 27.07.13Град: СофияОтговори: 2Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Регистрирах се тук защото не знам към кой да задам този въпрос.Прочетох целият форум с тема "сънища" има 2 човека който споменават подобно нещо...но нищо интересно в темите.Имам проблем/дарба,последният ми ясен спомен е като бях на 13 някъде,сънувах как седя на кухненската маса и майка ми се просяга към едно кафе пред мен,събудих се леко изпотен,облякох се и отидох да закусвам с родителите ми.МАйка ми каза-"седни на мястото на баща ти"...а там беше същата чаша с кафе която бях сънувал преди малко,тя се просегна да вземе нещо и я разля върху мен.Не че това е проблем,но сънищата от тогава не са спрели!Случва ми се постоянно,ако не всеки ден през няколко дни.ПОнякога незначителни случки-просто как говорим с някой,и то даже какво ми казват или съм някъде.Почти всеки ден от животът си съм го сънувал.Понякога просто се случва и аз се сещам че"ей това съм го сънувал" и се опитвам да се сетя какво става натам но не мога защото просто този момент е бил по "незначителен" и аз не съм го запомнил.С две думи сънувам животът си!Интересното е че някой неща който помня и в момента,някой са хубави,но някой са доста фрапиращи..но те все още не са се случили!И не се притеснявайте,аз съм убеден че ще се случат Явно съдбата е факт и животът ни е предначертан,всеки ден се убеждавам в това.Просто искам да ми препоръчате някой човек с който мога да говоря за това и да ми помогне да развия или поне да разбера тази своя дарба.МОля
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.13 11:59#2IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Един съвет ще ти дам, надявам се да ме послушаш защото това много ще ти помогне, според мен за напред. Води си дневник на сънищата, всеки ден когато се събудиш да е до теб и всичко което помниш да го записваш, ВСИЧКО! Ме зависимо дали изгкежда важно или не . Отбелязвай си кое е станало кое не, датата. Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.13 05:34#3Галина Галина НовакРегистрация: 07.11.12Град: ШуменОтговори: 1от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Здравей ,имаш дарба и това е чудесно,според мен защото така можеш да направляваш съдбата си. Мозъкът е един уникален свръх компютър,който в съня ти дава кодовете на евентуални събития от бъдещето...Използвай този потенциал,за да си помогнеш в труден момент или за да насочиш щастието си в правилна посока.Хората ,често имат сънища ,но не им обръщат внимание за да ги разкодират и да са предупредени или подготвени за реалните събития. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.13 09:24#4ДимитърДимитърНовакРегистрация: 27.07.13Град: СофияОтговори: 2от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?САмо да отбележа че съм на 26 да не помисли някой че съм на 13 .Еми пролемът е че всичко се случва!И някой неща предстоят и аз си ги спомням(явно са по-значими).Ще си водя дневник,ок,но видях че над 300 човека са го прочели но никой не ми е дал съвет с кой да говоря по темата.ТОва е молбата ми,надявам се че има вещи хора тук ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.13 02:35#5inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?няма какво да се помага в твоя случей нито да се говори ... води преведен живот записвай си сънищата и се моли.... ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 02:55#6ivanivanНовакРегистрация: 18.06.13Град: ДимитровградОтговори: 1от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Когато се събудиш не си отваряй очите веднага И ЧАКАЙ сънищата се въртят като на кинолента пред очите ти лентата е дълга около 2 минути ще стоиш и ще чакаш да си припомниш съня и до около минута ще започнеш да си го припомняш и ще видиш много повече подробности от съня си Ако след като се събудиш станеш веднага или само си отвориш очите губиш връзката и затова по-късно си спомняш само някои детайли от съня но са непълни ,затова когато се събудиш НЕ отваряй очи и НЕ ставай ЧАКАЙ !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.13 04:57#7Maria TonchevaMaria  TonchevaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Как си сънувал всичко? Да не би това да е дежа вю или когато си легнеш да спиш сънуваш какво ще ти се случи на следващия ден?ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.13 11:25#8ДимитърДимитърНовакРегистрация: 27.07.13Град: СофияОтговори: 2от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?MaRiCo :Как си сънувал всичко? Да не би това да е дежа вю или когато си легнеш да спиш сънуваш какво ще ти се случи на следващия ден?
    Еми така човек,знам какво ще ми се случи,даже доста случки поне за 2-3 години напред!За по-натам не знам,Единственият свестен отговор беше на "wangeit " Мерси!Няма да бързам да отварям очи,въпреки че това е пъвична реакция.Единствената ми молба беше да ме насочите към някой екстрасенс,медиум,човек който вижда съдби,вижда в бъдещето,някой не случаен!За да може да ми обястни какво мога и защо го мога!Ще се радвам ако някой ми помогне,благодаря ви предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.13 08:08#9АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Няма кой да ти помогне в държавата!Аз имам пророчески сънища за земетресения,убийства,митинги и какво ли не.Стигала съм и до Кубрат Томов,който е председател на екстрасенсите в България.Няма кой да ни помогне То,какво ли има в нас?Примири се ! Гадното е,че не си се наспал,когато се събудиш,а си като пребит Ти,поне сънуваш само за себе си Не е като да си в Япония на земетресение,в Ирак на война,в Кербала при нашите войничета...ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 11:03#10GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Здравей, не изчетох всички коментари, имаш или нямаш дарба, теб явно това не те притеснява.
    Ще ти кажа само че си в начална фаза на това което ти предстои, всичко с времето си. Понякога ще имаш по 5 неща които ще ти се случват и ще сънуваш, а понякога с месеци няма да има и помен от тях. В момента са незначителни, докато започнеш да навлизаш в нещата.
    Моите започнаха от много малка в началото в годината 1-2 пъти след това започнаха да зачестяват.
    Как да ги развиеш? Не насилвай нещата сам, за да не паднеш от високо, сега сънища по-нататък друго. Имай на изпредвид, че от тук на сетне ще започнат и изпитанията, всяко преминато такова, е в плюс за теб, всеки провал ще бъде повтарян доакто не научиш урока. Ако това ще е успокои започни медитация, не слушай никой как е правилно да се медитира, сам усети кой е начина за теб. Така и аз успях да сигна много надалеч, не казвам че съм се развила достатъчно, но знам какво усещам и какво мога да видя ако реша

    С медитацията ще успееш да се изчистиш от негативното, и ще дадеш път на полужителното, това ще ти помогне да възприемаш нещата от друг ъгъл и ще даде отговори на много въпроси

    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 10:38#11alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Ето Бог ми стори добро като ме дари с добро сърце.Някой е отварял книгата на живоота ти минал чрез теб и нея е затворил четено е от нея.А това е забранено Госпооди отворисе книга на живот и съзнание прати Аннгел да затвори книгата и съзнанието щото човек нещего понесе моляте.Когато четеш това след три дни всичко ще се промени.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.14 04:14#12valenti valenti НовакРегистрация: 16.08.14Град: АлиноОтговори: 3от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?vij az sim stranen no moga da ti pomogna mn za6toto az sumia sum kato teb vaprosa e dali ti go jelae6 i da znae6 4e 6te plati6 skupa cena ako go promeni6 no 6te te nau4a
    kak moje da go pravi6 sled koeto 6te mi obe6tae6 4e niama da preminava6 granicata na pozvolenoto za6toto e skup mn skup dar
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.14 04:16#13valenti valenti НовакРегистрация: 16.08.14Град: АлиноОтговори: 3от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?[i6i mi na skaip giberboi i 6te nau4i6 vsi4ko koeto iska6
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.14 04:20#14valenti valenti НовакРегистрация: 16.08.14Град: АлиноОтговори: 3от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?ako dejaviu niama da sunuva tova se slu4va i na men su6toto koetoo na nego no az znam kak da go kontroliram izrasnax s tazi darba
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.17 11:41#15Потребител#186359Потребител#186359НовакРегистрация: 25.02.17Град: МанолеОтговори: 3от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Защо?ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.17 11:41#16Потребител#186359Потребител#186359НовакРегистрация: 25.02.17Град: МанолеОтговори: 3от: Постоянно виждам бъдещето, моля кажете с кой да поговоря за това!!???!?Защо?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest