Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Все по нереални и странни...

Все по нереални и странни...

  • 05.08.11 04:04#1PhyllisPhyllisНовакРегистрация: 05.08.11Град: СофияОтговори: 1Все по нереални и странни...Здравейте, нова съм тук и ще се радвам да споделя с вас сънищата си, които напоследък стават все по странни и нереалистични, но усещането за триизмерност и реалност пък става все по-силно.

    Първо, много дълго вече действието се развива в един и същи град, където някога живеех за кратко, място което мразя с цялото си същество и не знам защо го сънувам.

    Последният ми сън беше как аз нямах материално тяло, а бях вълк, но не какъв да е, а само муцуна (глава) без тяло, и представлявах зелено-син пламък. Бях под земята в нещо като минна галерия и срещу мен непрекъснато излизаха същите такива вълци, но жълто-оранжеви. При последната им атака аз предпочетох да изляза над земята, при което веднага върнах човешката си форма, но изглеждах някак по-крехка, по-'тънка', отколкото в реалността..Имаше и някакъв бухал, но не помня защо беше там...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.11 09:19#2PhyllisPhyllisНовакРегистрация: 05.08.11Град: СофияОтговори: 1от: Все по нереални и странни...Уф, май не е на добре.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest