Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Помогнете ми с всички ужаси, които се случват

Помогнете ми с всички ужаси, които се случват

  • 04.08.11 08:10#1СвеотльоСвеотльоНовакРегистрация: 04.08.11Град: -Отговори: 2Помогнете ми с всички ужаси, които се случватКазвам се Светослав на 11 години съм. Когато бях на 5 години се събудих и до мене видях Демон с коса гледах към родителите си те спяха кучето ми виеше.

    После мама и татко се събудиха и демона изчезна отидох да карам колело и през прозореца видях нещо с страшна маска, казах на татко да го изгони татко беше в кръв и го изгонил. Когато станах на 7, кучето го заведохме на вила беше там 1 - 2 месеца и умря скочило и се удушило. Ревах за него.

    Свикнах с времето и станах на 9 говорих с баба ми и си тръгнах после исках да се върна пак да и говоря и беше умряла.

    После като станах на 10 дядо ми почина пак от инсулт помогнете този дявол ми развали живота и не съм кръстен
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.11 12:29#2СвеотльоСвеотльоНовакРегистрация: 04.08.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватДа ти кажа, имам слаба психика защото много психопати са на гонели с мойте приятели, ама въпросът ми е -
    Всеки път сънувам, че отивам в подземен етаж. Стои нещо като Samara филма и аз все бягам и се събуждам. :evil: :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.11 11:23#3StelaStelaНовакРегистрация: 05.08.11Град: ПловдивОтговори: 1от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватСтеко, първото и най-важното, което трябва да направиш е да се кръстиш в Църква с всичките му обичаи по Кръщаването. Намери си Кръстник или Кръстница и действай, говори с вашите по тоя въпрос, това е най-важното предпазно средство от злите духове, демони, уроки и магии. Дава ти имунитет! Водосвет и маслосвет на къщата, от личен опит ти го казвам. Препоръчвам ти също да посетиш Рилския Манастир и Кръстова гора. Носи си винаги чесън или където спиш в стаята си сложи една глава чесън. Ами успех! Трябва да се борим със злото.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.11 06:19#4весивесиНовакРегистрация: 07.08.11Град: -Отговори: 4от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватЗдравей. Аз самата съм имала някои преживявяния, но това не е важно сега. Първо и най - важно, трябва да се кръстиш, а нека и родителите ти да повикат свещенник, който да освети дома ви. Понякога има такова неотшумяло ехо от отминали случки на самото място и със освещаване би трябвало да изчезнат. Но наистина на теб не могат да ти навредят, освен психически, тъй като си още в крехка възраст, за това не им се давай, помни че ти си по - силен от тях, и те могат да са с теб само, ако ти им позволиш. Както сам казваш, това е дявол, който иска да те плаши, за това единственният ти изход е вярата в Бог. Не говоря за фанатизам, а за такава вяра както ти сам я разбираш и тълкуваш. Колкото до баба ти, дядо ти - нали знаеш, че никой не е вечен, в реда на нещата е възрастните хора да си отидат преди младите, кой по - рано, кой по - късно. Но те те пазят от там където са, просто трябва да вярваш и да не се страхуваш колкото и да е трудно, помни че ти си по силният. Ако искаш, ми пиши. Поздрави и кураж.
    Веси. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.11 02:18#5kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватСветльо, обади ми се на скайп: kdon4ev и аз съм минал през всичко това. Една вечер както си вечерям преди 10 год. и някакво присъствие над главата ми, усещам го и някак го виждам, попитах го.
    -Какво си ти ? А то ми вика.
    -Аз съм Сатаната и ще се върна. Но ми говори спокойно, приятно и не усетих никакво притеснение.
    В последствие се върна и ми разката живота и вече 10 години се боря да се отърва, много е трудно и много сложно. Само, който го е приживял, може да го разбере и съжалявам за това момч,е че на такава крехка възраст трябва да се сблъска с подобно нещо. Аз поне бях на 20 год.
    В момента има Фейсбук група за хора преживяли подобни събития:
    http://www.facebook.com/groups/149027771850226/.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.11 04:56#6OutsideOutsideНовакРегистрация: 05.10.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватВидях темата и ми се стори подходяща да попитам. И в същото време да отговоря на момченцето. Това, което си видял не е демон. Искам да попитам има ли някои наистина добре запознат по тази тема. Аз съм на 22 години и през определена периодичност виждам неща и чувам неща, които нямат естествено обяснение. Моля, ако има някои добре запознат по темата, още по-добре ще е и да има опит в тази насока. Нека ми пише, оставям си имейл адреса:ivanko1@abv.bg.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.11 03:19#7kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватВ някой случаи това се дължи на халюцинации, ако има по-високи нива на допамин в мозъка. Това е хормон, който предизвиква халюцинации, но в някой случаи може и да са духовни същества, някои хора имат способноста да ги виждат. Третия вариант е, ако си се занимавал с магия, се получава едно умишлено отдръпване от реалноста в някой магически системи, и тогава се получава едно филмиране, почва да ти се превиждат разни работи, които само ти ги виждаш обаче.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.11 01:22#8OutsideOutsideНовакРегистрация: 05.10.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватВ моят случай говоря, че виждам и чувам неща, които не желая да коментирам тук, от съвсем ранна възраст. Вече съм имал контакт и знам, че не е от намалена ограничителна дейност на кората на мозъка наречена сиво вещество. За това моля, ако някои може да ме упъти към вещо лице, да ми пише.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.12 09:30#9mariqmariqНовакРегистрация: 12.02.12Град: ПловдивОтговори: 4от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватЗдравейте аз съм на 13 и когато съм сама в нас постоянно чувам стъпки,студено ми е а съм облечена дебело и не съм болна примерно да ме тресе,падане на халати,движене на пердета без вятър,и още странни и страшни неща списъкът е много дълъг а никои не ми вярва но тук срещнах сродни души ако така мога да се изразя :yawn: :yawn: :yawn: :x: :x: :x: понякога наистина много ме е страх.Не е внушение понеже е от доста време.Някакви идеи,предложения....всяка помощ е добре дошла :x: :x: :x: :x: :yawn: :yawn: :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.12 03:37#10СвеотльоСвеотльоНовакРегистрация: 04.08.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватЕми сега съм на 12 да ви кажа
    Вече всеки път ги виждам незнам ама все когато стане вечер ги виждам един път отидох до едното и незнам какво стана течеше ми кръв от раката
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.12 09:58#11ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватЧовек ако не се ебаваш пиши ми на скайпа crayzi.boy15 (ако се ебаваш да ти кажа по хубаво спри , че не е хубаво да се ебаваш с такива неща щото като ти се случи ще ревеш )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.13 11:45#12mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватако искаш да си пишем по такива теми ,остави скайп аз ще те намеря ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.13 05:50#13kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Помогнете ми с всички ужаси, които се случватS exorsizym 6te se orawi6,pomagal sym na hora moga da ti pomogna skypa mii e kdon4evОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest