Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че вкъщи има дух

Сънувах, че вкъщи има дух

  • 04.08.11 02:54#1МоникаМоникаНовакРегистрация: 04.08.11Град: -Отговори: 3Сънувах, че вкъщи има духСънувах, че вкъщи има дух и сме 3 момичета. Едното говореше на гръцки някакви като заклинания, за да ни оттърве от призрака, който беше момиче. Другото момиче беше в кухнята. Когато духът се появи момичето излезе от кухнята с окърването лице, нямаше очи все едно се бяха разтопили и около устата и имаше много кръв. Беше в бяло и дрехите и около корема бяха в кръв. Духът каза, че трябва да правим тези заклинания на латински, а не на гръцки. Аз седях и плачех от страх.

    Духът направи като белег от жигосване, но не пресен върху момичето със заклинанието във формата на змийчета и на врата й имаше слети от нокти и едно продълговато като вретено, но не точно и много малко. След това призракът тръгна към това момиче с окървавените лице и дрехи. Аз избягах в моята стая и се хвърлих през терасата с главата надолу. виждах всичко докато падах и при самото ми приземяване все едно паднах на памук. До сега не ми се беше случвало такова усещане. Какво трябва да значи това?

    Интересуват ме по-точно детайлите със самия дух и момичетата... нищо нямаше смисъл. МОля Ви някой да ми каже какво значат всички тези неща. Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.11 06:45#2МоникаМоникаНовакРегистрация: 04.08.11Град: -Отговори: 3от: Сънувах, че вкъщи има духВсе пак някой ще ми отговори ли ? Искам да разбера нещо за тези знаци.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.11 04:00#3MiroMiroНовакРегистрация: 02.09.11Град: -Отговори: 10от: Сънувах, че вкъщи има духКогато човек заспи, неговата астрална проекция се отделя от физическото тяло и преминава в други измерения където се среща със "същества" с различна енергия, които могат да сменят своят лик. Сънищата са преживявания на нашета астрална прокция в други светове или други места в нашата действителност-физически свят. Сънищата показват или предсказват преживявания, които са се случили, случват или ще се случат, както и връзката ни с с другите измерения. Не се страхувай от сънищата, които сънуваш, изгони страха от себе си, така и кошмарите ти ще престанат.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.12 11:43#4МоникаМоникаНовакРегистрация: 04.08.11Град: -Отговори: 3от: Сънувах, че вкъщи има духблагодаря много ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest