Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много често сънувам 1 сън

Много често сънувам 1 сън

  • 01.08.11 09:48#1ИванИванНовакРегистрация: 01.08.11Град: -Отговори: -Много често сънувам 1 сънМного често сънувам 1 сън и тои е: стоя в училище и се сбивам с 1 и същи човек с които сме само на здрасти и здравей нищо повече само познати след като се сбиваме винаги аз го набивам и отивам някъде в училище където не съм ходил на това място и има много хора който повечето са непознати лица там има състезания с коли и аз почвам да си говоря с 1 мацка също непозната и почва да ме разпитва как съм се научил да се бия толкова след като и обясня ставаме близки почваме да се целуваме и правим секс след което венага утивам на друго място пак с много хора и пак започвам да си говоря с няква мацка отново непозната но тогава само си споделями проблемите ( 1 вид си се оплакваме 1 на друг) и тогава се събуждам.!

    Този сън го сънувам минимум по 4 пъти в седмицата, ако може да ми го обясните благодаря предварително !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.11 02:13#2севънХсевънХНовакРегистрация: 02.08.11Град: -Отговори: 14от: Много често сънувам 1 сънВ човека, с който се биеш, има нещо, което те привлича и ти се иска да го имаш. Колите, многото хора, мацките - всичко това означава, че ти си човек, необщителен и не си много известен по твоето училище, следователно ти се иска да бъдеш известен и всички да ти се възхищават, също така искаш да имаш много приятели. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.11 03:56#3КатеринаКатеринаНовакРегистрация: 26.07.11Град: ПловдивОтговори: 2от: Много често сънувам 1 сънАми аз ще ти кажа как си обяснявам нещата. Първо ти дори броиш колко пъти на седмица го сънуваш, а това ми дава основание да мисля, че те вълнуват сънищата. От собствен опит и наблюденията, които имах, стигнах да убеждението, че се получава тогава, когато имаме някакъв проблем дори и в даденият момент да не го осъзнаваме. Също така може да се получи при един твой невинен разговор с някого на подобна тема и след 20 дена да имаш сън във връзка с даденият разговор, без изобщо да ти мине през ума, че преди 3 седмици си говорил на тази тема, та дори и за минутка. Понякога човек може да има натрупан гняв и именно в сънят му да исплува под описаната от теб форма. Най-доброто за момента което можеш на направиш е да разделиш сънят си на части и разгледаш поотделно детайлите. Сигурна съм, че ще откриеш дяволчето, което те провокира. Научи се да разговаряш със собственното си АЗ и бъдеш откровен с него.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.11 12:29#4GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Много често сънувам 1 сънНякои препоръчват да се описват сънищата, които не искаме да се повтарят – така преминават през съзнанието и ни помагат да ги осмислим.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 03:15#5miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Много често сънувам 1 сънНе знам от колко време се повтаря този твои един и същ сън, но показва, че в бъдеще ще победиш в нещо и ще имаш награда. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 09:43#6КатеринаКатеринаНовакРегистрация: 26.07.11Град: ПловдивОтговори: 2от: Много често сънувам 1 сънpogledni :Не знам от колко време се повтаря този твои един и същ сън, но показва, че в бъдеще ще победиш в нещо и ще имаш награда.

    Много пъти съм писала във форуми на тази тема. Всеки сън е строго индивидуален за всеки един от нас.За едни може да е в положителен, а за други в отрицателен аспект. Също така, ако сложим определеният сън в категория пророчески, то е следвало да се случи до максимум 10 дена. Ресепти и тълкувания много, но това не значи, че ако вие имате алергия към даден продукт, то би следвало да го имам и аз. Най-доброто, което можем да направим към запиталият е да му дадем кураж в положителен смисъл, което ще се отрази благоприятно на неговата психика. Отделен е въпроса, ако сънищата се повтарят продължителен период от време. То би следвало да се обърне към специалист. Доста е трудно дори за специалиста, който трябва да рови до детското му минало за да открие причината.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest