Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»На сън извършвам екзорсизъм

На сън извършвам екзорсизъм

  • 30.07.11 09:48#1bibibu666bibibu666НовакРегистрация: 17.07.11Град: -Отговори: -На сън извършвам екзорсизъмСънят е прекалено истински....В реалния живот умирам от страх от подобни неща...Но на сън извършвам екзорсизъм като гледам жертвата право в очите и говоря на демона (даже не знам дали така се прави) без страх и с много увереност. Даже може малко прекалена увереност...

    Нямаше да обърна внимание на съня,ако вече не се повтаря и потретва. Доколкото си спомням съм гледала 1 филм преди много време от този жанр,защото ме е страх даже от подобен вид филми...Ако някой е запален на тази тема или има реална представа какво означава съня, нека ми пише...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 10:25#2ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: На сън извършвам екзорсизъмТук не става въпрос за тълкуване на сънището.. аа на съня.. :blush: Тук става въпрос за не само един път.. Все още нямам отговор, но ще се опитам да ти помогна.. ако намеря нещо... :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 01:19#3monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: На сън извършвам екзорсизъмНещата може да са малко по-сериозни. Дай ми скайпа си, ако искаш налично за да се опитам да остановя проблема ти. Но ако е това, което си мисля не е на добре ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.13 11:36#4viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: На сън извършвам екзорсизъмbibibu666 :Сънят е прекалено истински....В реалния живот умирам от страх от подобни неща...Но на сън извършвам екзорсизъм като гледам жертвата право в очите и говоря на демона (даже не знам дали така се прави) без страх и с много увереност. Даже може малко прекалена увереност...

    Нямаше да обърна внимание на съня,ако вече не се повтаря и потретва. Доколкото си спомням съм гледала 1 филм преди много време от този жанр,защото ме е страх даже от подобен вид филми...Ако някой е запален на тази тема или има реална представа какво означава съня, нека ми пише...


    скоро четох нещо по този въпрос-най-вероятно е свързано с предишен живот,но тук трябва да потърсиш специалист-психолог който извършва регресивна хипноза.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest