Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много странно усещане след сън

Много странно усещане след сън

  • 17.11.20 08:47#1YoYoНовакРегистрация: 17.11.20Град: -Отговори: -Много странно усещане след сънЗдравейте! Сънувал съм нещо и след като се събудя имам едно такова усещане, което не мога да си го обясня.

    Става въпрос за това, че от една страна имам силното усещане, че съм сънувал този сън и преди, а от друга знам, че никога не съм го сънувал. Много е странно, наистина...

    Другото, което е, че сънувам хора, които ги чувствам много близки в съня, но са ми напълно непознати и ги виждам за пръв път.

    Ще се радвам, ако някой може да ми отговори.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.20 10:30#2МираМираНовакРегистрация: 13.07.17Град: СофияОтговори: 1от: Много странно усещане след сънНа мен ми се е случвало подобно нещо, но с различни места, за които съм 1000% сигурна, че съществуват и че съм била там, но не и в този живот, ако мога така да го кажа. Сънувала съм училището си от дете поне 5 пъти през различни години и периоди в живота си, но то категорично не изглежда така, както е в действителност, а съм сигурна че съм била там където е в съня ми, малко объркано го обясних. Искам да кажа, че това странно усещане за което споделяш, аз съм го усещала много пъти след някои сънища. Толкова са реални и истински, че не ми е възможно да не съществуват, а в този ми живот те наистина не съществуват. Аз си го обявявам с регресия и с възможността съзнанието ни да проектира неща, като останал спомен от предишни животи. Затова е и това усещане след определени сънища ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest