Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Слънцето умираше в съня ми

Слънцето умираше в съня ми

  • 14.07.11 12:13#1ТодорТодорНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Слънцето умираше в съня миТази нощ сънувах, че живея в далечно бъдеще, в което разбрах, че предстоят последните мигове от живота на нашето Слънце.

    Разхождах се по нощни улици на някакъв много стар град и хората в един момент започнаха да тичат и да викат като обезумели. В глъчката успях да чуя: "Ядрото на Слънцето се е разпаднало! Слънцето умира!" Аз усетих едновременно чувство на недоумение и чувство на страх. Чудих се, как е възможно. Нали краят на Слънцето ще настъпи след 6 милиарда години?

    Започнах на бягам в неизвестна посока и усещах, как става все по-горещо зад мен. Тъмното небе се просветляваше, като раздрано от светкавица и нещо като късове огнени топки падаха по Земята и поразявайки всичко по пътя си.

    В този момент аз се събудих. Разсъждавах върху това, което видях в съня си. Струва ми се, че това е знак, че любовта между мен и жена ми, с която се разделяме е угаснала, може би завинаги. Дали наистина е така?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest