Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Живата истина - разтълкувайте съня

Живата истина - разтълкувайте съня

  • 28.02.20 12:23#1JosephineJosephineНовакРегистрация: 28.02.20Град: -Отговори: -Живата истина - разтълкувайте съняЗдравейте,

    Преди няколко дни сънувах този сън и не ме напускат тези думи. Преследват ме постоянно.

    Сънувам как майка ми ще води децата на училище с колата. (В реалният живот това го прави съпругът ми.) Дядо ми който е починал преди 18 години се обади по телефона на майка ми и каза: " Живата истина излезе наяве, но за жалост твърде късно". След което казах на майка: "Отивай в къщата при дядо, за да разбереш, каква е тази жива истина, докато не е починал. Аз ще дойда там пеша." После си мисля, но той е починал, как ще е там. Все пак аз отидох и видях дядо ми. Чакахме майка ми мисля или съпруга ми не си спомням кой от двамата. Както не си спомням, защо чакахме, дали за да сме заедно и дядо да ни разкаже истината, или просто за да дойде при нас. Но помня, че трябваше да дойде някой и аз питах постоянно дядо: "Кога ще дойде", а той всеки път ми отговоряше: " Ще дойде бе спокойно, ще дойде..."

    Малко объркващо звучи. Дано разбере, какво имам предвид.

    Благодаря на всички, които проявят интерес.
    Хубав ден!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest