Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че майка ми е майка на детето ми

Сънувах, че майка ми е майка на детето ми

  • 12.07.11 02:22#1РаклаРаклаНовакРегистрация: 12.07.11Град: -Отговори: -Сънувах, че майка ми е майка на детето миНякой може ли да каже дали подобен сън има някакви по-конкретни тълкувания или е по-вероятно да е плод на дадени обстоятелства от преживявания, примерно някакво чувство, неприятно, страх или друго, че майка ми има по-силна дума относно неща, които касаят детето ми, а аз го приемам неправилно, т.е. явно не искам това да е така и затова от страх сънувам подобно нещо - един вид от безсилие, защото явно не мога да променя факта на нейното влияние върху мен самата?

    Ох, много объркано стана, дано ме разберете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.11 11:19#2СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15от: Сънувах, че майка ми е майка на детето миДеси, много жени имат подобен проблем. Да, според мен точно това означава сънят ти, каквото и ти мислиш, че е. Просто, ако можеш дръж на страна майка си от семейството си, защото дори да има добри намерения( в което не се съмнявам)майките понякога не осъзнават, че децата им са порастнали и че могат да създадат семейство и да живеят отделен живот от техния. За това започват да се месят в новото семейство - да готвят, да гледат децата, да чистят, защото примерно майката и бащата са на работа. Така се получава един омагьосан кръг. За това, според мен, колкото и да е трудно, аз лично предпочитам да съм напълно самостоятелна, да си гледам сама децата ( аз все още нямам, но ако имах...), разбира се, с помощта на мъжа ми, но да си организирам моя живот, а не да вкарвам в него някой друг. Това е моят съвет, защото ти сигурно знаеш, че сънищата са отражение на това, което мислим и чувстваме. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest