Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Преследван

Преследван

  • 16.09.19 06:45#1Потребител#238084Потребител#238084НовакРегистрация: 16.09.19Град: -Отговори: -ПреследванЗдравейте, искам да разкажа за две от мойте сънища, който не мога да забравя от моето детство. Единия се разиграваше пред блока които живеех, събирах нещо от земята до близката поляна. Реших да се прибирам у дома и както си вървях на сто метра се показа един човек уплаших се доста.

    Побегнах , когато се обърнах да видя къде се намира. Той беше отскочил от земята и се доближаваше до мене много бързо.

    От страх и аз също скочих на доста високо. Когато се обърнах втория път той вече беше ме настигнал, беше много гаден цялата му кожа беше като изгоряла или по скоро като на рептил нещо подобно.

    Втория ми сън беше на село спях в съня си изведнъж чух някой да се смее изстерично, сякъш се кътереше по стените извън къщата.

    Показа си главата от прозореца висейки на нея, беше пак той. Изведнъж скочи върху леглото ми. Предвърително се извинявам за бедния ми речник и ще бъда много благодарен ако някой ми разтълкува сънищата.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest