Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Целувка с жена

Целувка с жена

  • 08.07.11 05:08#1SilverAngelSilverAngelНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6Целувка с женаздравейте.. днес сънувах много странен сън..сънувах че се целувам с една позната в началото си говорехме.. аз и тя започнахме да се докосваме .. последваха интимни целувки а след това се целувахме и сякаш ми хареса сякаш бяхме наистина немога да го опиша.. какво значи този сън? :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.11 12:19#2КристинаКристинаНовакРегистрация: 20.01.11Град: -Отговори: 4от: Целувка с женаАко не си била до сега с жена, може би ти се иска да пробваш. Може също да ти липсва нежност, или си сексуално неудовлетворена. Няма нищо притеснително в това. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.11 04:32#3SilverAngelSilverAngelНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Целувка с женаrainy :Ако не си била до сега с жена, може би ти се иска да пробваш. Може също да ти липсва нежност, или си сексуално неудовлетворена. Няма нищо притеснително в това.

    Не се притеснявам от това, била съм с жена, но странното е, че сънувах колежката на моя проятелка, с която от скоро се познавам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.11 12:29#4КристинаКристинаНовакРегистрация: 20.01.11Град: -Отговори: 4от: Целувка с женаЗначи искаш да я чукаш ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.11 01:37#5SilverAngelSilverAngelНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Целувка с женаДобре, някой ще ми отговори ли какво значи този сън ? :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.11 04:03#6SilverAngelSilverAngelНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Целувка с женаrainy :Значи искаш да я чукаш,

    може и така да е, хахаха, :Р понеже пак я сънувах и винаги тя флиртува с мене и се закача, кво трябва да значи това.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.11 01:53#7SilverAngelSilverAngelНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Целувка с женаНикой не отговори.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.11 10:55#8IvetkaIvetkaНовакРегистрация: 15.04.11Град: -Отговори: 1от: Целувка с женаМоже би значи, че трябва да си пробваш късмета :wink: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest