Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Дали това е магия?

Дали това е магия?

  • 16.07.19 12:17#1Valeriq FilevaValeriq FilevaНовакРегистрация: 16.07.19Град: РусеОтговори: -Дали това е магия?Здравейте имам нужда от помощ. Бащата на приятелят ми купува кола от Германия преди около 8 години. След като колата вече е в България почват да умират роднините му. Първо умира вуйчо му, без да е боледува. Следва баба му която също не е боледувала, държала е църквата в селото цял живот, спяла е с малка библия набожна жена. Без да е боледувала и тя умира в ръцете му. Следва баща му, той също така не е имал проблеми с здравето. Но и той умира в ръцете му. Следва майка му също така умира но в ръцете на сестра му. Тази кола случайно надигнахме кожата на скоростния лост и там какво да видим - гердан от дървени манията конеца също така беше странен не гореше. От другата страна камък но във формата на човешки орган. Третото нещо беше косми но не човешки. Много ви моля да ми помогнете. Казаха ни да хвърли тези неща през рамо в Дунава. Помогнете ни живота ни се промени само Лошо. Предварително благодаря на който може да помогне или да ни разяснени малко повеч. Имам 2 деца на 6 години е голямата а малката е на 3. Моля ВИ За Помощ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.19 03:05#2NezabravkaNezabravkaНовакРегистрация: 13.10.16Град: -Отговори: 7от: Дали това е магия?И непременно свещеник да освети колата. А гадостите - правилно са ви казали да ги хвърлите в дълбока течаща вода. Западняците също правят магии.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.19 09:26#3КикаКикаНовакРегистрация: 18.09.19Град: -Отговори: 2от: Дали това е магия?Според мен е магия..не ги разбирам нещата,но така си мисля.Намери някой, който разбира и направи каквото ти каже.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.20 04:09#4nelineliНовакРегистрация: 24.03.11Град: -Отговори: 7от: Дали това е магия?Отиваш при човек който наистина разбира. Да има магия. И трябва да се развали. Вечер сама отиваш до някой мост или река. Гледаш да няма никой, който да те види обръщашсе с гръб към водата и това нещо го хвърляш прекръстваш се 3 пъти и си тръгваш. До като се прибереш не трябва да се обръщаш и поглеждаш назад и да не говориш с никой.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest