Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Какво ще кажете за случайните срещи

Какво ще кажете за случайните срещи

  • 03.07.11 08:53#1даниеладаниелаНовакРегистрация: 02.07.11Град: ВидинОтговори: 7Какво ще кажете за случайните срещиМили хора, случвало ли ви се е да се срещате със хора които не жалаете, на мен да, питам се аз какво може да държи човек да живее, на място и хора които не желае вече почти 17 г. като изключим кризата.

    Моля за мнение по въпроса.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.11 10:26#2simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8от: Какво ще кажете за случайните срещиКакво да ти кажа. И аз съм така. В хубав град съм, но нямам много приятели. Самотна съм и няма с кого да си поговоря и да споделя настроенията и тайните си. Какво ме държи ли ? И аз не знам. Просто се опитвам да си живея така. Много ми е трудно да допусна някой до себе си. А като го направя, го изгубвам и ето още си страдам и съм си сама. Просто се опитай да свикнеш с всичко. Може би някой ден, в скучното ежедневие ще срещнеш любовта на сърцето си и вече ще си намериш безброй причини да живееш.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.11 01:06#3Ghost WhispererGhost WhispererНовакРегистрация: 07.07.11Град: -Отговори: 4от: Какво ще кажете за случайните срещиНяма нищо случайно.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.11 08:20#4даниеладаниелаНовакРегистрация: 02.07.11Град: ВидинОтговори: 7от: Какво ще кажете за случайните срещиКакво точно имаш предви, че няма нищо случайно. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.11 03:18#5Ghost WhispererGhost WhispererНовакРегистрация: 07.07.11Град: -Отговори: 4от: Какво ще кажете за случайните срещиТова, че на нас ни се струва случайно, не означава, че е случайно. Всъщност, няма случайни неща. Еми нещата не се случват случайно. Всичко си има обяснение и цел.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.11 08:50#6TihomirTihomirНовакРегистрация: 09.08.11Град: -Отговори: 2от: Какво ще кажете за случайните срещиЗдравей. Май имаме нещо общо, пиши.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.11 09:58#7даниеладаниелаНовакРегистрация: 02.07.11Град: ВидинОтговори: 7от: Какво ще кажете за случайните срещиСподели и твоето. Можем взаимно да си помогнем чрез мнения.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.13 06:48#8ReyhanReyhanНовакРегистрация: 19.06.13Град: МомчилградОтговори: 1от: Какво ще кажете за случайните срещиСлучайни срещи не съществуват. Може да звучи налудничаво, но по- чуствителните души знаят защо сам точно там и сега. Бях в място, където се заклевах, че и крак не би ми стъпил. Открих съпруга си, с който заминахме за Индия (той е индиец). В Индия духовниците ме приветваха с "добре дошла- чакахме те много дълго време"... Като магия, но всеки следва съдбата си. Не сме случайно тука и сега, и не случайно родени тука и сега... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest