Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болеше

Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болеше

  • 30.06.11 10:10#1ivailaivailaНовакРегистрация: 12.02.11Град: ПлевенОтговори: 2Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болешеСънувах, че ми пада зъб, беше кучешки и не ме болеше! Какво означава това? Ще се случи ли нещо лошо?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.11 06:49#2ivailaivailaНовакРегистрация: 12.02.11Град: ПлевенОтговори: 2от: Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болешеНикой ли не може да тълкува ?ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.11 05:00#3petar terevpetar terevНовакРегистрация: 09.06.11Град: -Отговори: 1от: Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болешеЗдравей. Аз не тълкувам, но съм живял около хора, които тълкуват и за това ще ти кажа, че съня ти няма нищо обезпокояващо. Когато сънуваш, че ти пада зъб без болка и кръв това означава, че някой възрастен човек ще почине или някой, който не е от семейството ти. По принцип не е приятно да чуеш, че някой си е отишъл завинаги, но знай, че теб няма да те касае коственно. Благодаря и поздрави. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.11 02:39#4ivailaivailaНовакРегистрация: 12.02.11Град: ПлевенОтговори: 2от: Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болешеБлагодаря за отговора Ви. За мен е успокоително, колкото и зле да звучи.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.11 07:02#5Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Падна ми зъб, беше кучешки и не ме болешеАз не съм на това мнение. Аз съм сънувал и после такива ядове съм брал. :n: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest