Някакъв глас...

  • 29.06.11 03:53#1ВалентинВалентинНовакРегистрация: 29.06.11Град: -Отговори: 9Някакъв глас...Здравейте.Аз съм Валентин и това което ще разкажа не е много като за Паранормални явления, ама както и да е...

    Една нощ преди две години там някъде бях у баба ми и тъкмо си лягах. След 5 мин. чух някакъв глас който не беше нито на баба нито на дядо. Беше глас на момиче и пееше ама нищо не се разбираше.

    Мислех че си въобразявам ама като се ослушах и си разтърсих хубаво главата пак продължаваше. И имах странното желание да стана и да тръгна нанякаде ама тогава гласът спря и тва беше...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.11 02:21#2vejdivejdiНовакРегистрация: 07.07.11Град: -Отговори: 2от: Някакъв глас...Това се е случвало и на мен, обаче някой викаше моето име и са ми казвали, ако се случи такова нещо да чуеш някого да пее или да ти казва нещо, недей да им отговаряш защото много вероятно е това да са духове.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.11 02:26#3ВалентинВалентинНовакРегистрация: 29.06.11Град: -Отговори: 9от: Някакъв глас...Ами аз не разбирах какво става, бях леко уплашен и въобще не ми беше до отговор. Гласът идваше като ехо отвън, ама от тогава нищо не ми се е случвало.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.11 06:39#4весивесиНовакРегистрация: 07.08.11Град: -Отговори: 4от: Някакъв глас...Да не би да имаш някоя починала приятелка или роднина ? На моята баба на рожденния ден, както си спях я чух да вика името ми, ясно разпознах гласа й. Бях забравила за рожденният и ден, а бях в чужбина, може би никой не беше отишъл на гроба й, а ние много се обичахме. Та може и твоя случай да е такъв.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.11 11:15#5ВалентинВалентинНовакРегистрация: 29.06.11Град: -Отговори: 9от: Някакъв глас...Ами изобщо никое момиче не е умирало, което познавам. А иначе, дядо ми почина през 2007, ама не си спомням това, тази година ли беше или след това.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.11 10:01#6IliqnIliqnНовакРегистрация: 26.11.11Град: -Отговори: 5от: Някакъв глас...Това са ангели, които искат да отидеш при тях защото ти е дошъл редът. Самоубии се най-добре и отиваш в рая. Брат, ти си щастливец, много хора мечтаят за твоята съдба.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.11 09:39#7ВалентинВалентинНовакРегистрация: 29.06.11Град: -Отговори: 9от: Някакъв глас...Абе ти наред ли си!?! Аз сам още на 14 не мислиш ли че е прекалено рано...+ тва моят живот е спокоен и тва е единственото странно нещо което ми се е случвало.Нищо друго или поне не си спомнямОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 04:20#8Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Някакъв глас...Мани го тоя, нема да са самоубиваш

    По принцип сирените викат, там пеят, квото правят, и примамват по този начин. Ако си бил до езеро, дълбока река, море... нещо, в което може да се крият (локвите на асфалта НЕ се броят), значи са сирени. Ако няма такова място...хммм... може да е самодива, но трябва да има гъста гора (дръвчетата в парка НЕ се броят). Ако и гора няма... не знам...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.12 08:53#9ВалентинВалентинНовакРегистрация: 29.06.11Град: -Отговори: 9от: Някакъв глас...До нас има река ама тя е на 2 километра път...гората е до реката Така че и аз незнамОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest