Страх... Паранормални неща....

  • 26.06.11 05:48#1BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13Страх... Паранормални неща....Здравейте, Аз съм от София, но живея в Италия и съм на 14 год. Вчера родителите ми отидоха на пазар в един др. град и останах сама защото исках да ходя на плаж ...

    След 5 мин. като излезнаха от нас аз се оправях за плаж ... правех си обяд и тн. и във кухнята се вкл. полюлеят който е от тези с вентилатор (перка). Помислих, че те са го включили, но не са те ... умрях от страх ...

    Когато купихме апартамента разбрахме, че на собственичката мъжът и починал скоро ... не знам нямам идея какво се случи ... а понеже съм дете никой не ми вярва и др. странни неща са се случвали не знам ..... :cry: :cry: :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.11 11:16#2simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8от: Страх... Паранормални неща....Май и при теб е подобно, като при мен с лошите духове. Аз, ако кажа на нашите ще ми се изсмеят.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.11 02:30#3BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Страх... Паранормални неща....И аз така мисля, че тези неща са глупости.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.12 12:12#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Страх... Паранормални неща....Не са глупости.Ако зачестят, могат да те доведат до психично разтройство.Не се шегувам, не искам и да те плаша.Аз съм на 13, скоро ще стана на 14 и всеки ми се случват все по-странни неща.По-добре потърси в интернет начин за прогонване на духове или...просто се премести на друго място, защото това може да е сериозно. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.12 09:27#5mariqmariqНовакРегистрация: 12.02.12Град: ПловдивОтговори: 4от: Страх... Паранормални неща....Здравейте аз съм на 13 и когато съм сама в нас постоянно чувам стъпки,студено ми е а съм облечена дебело и не съм болна примерно да ме тресе,падане на халати,движене на пердета без вятър,и още странни и страшни неща списъкът е много дълъг а никои не ми вярва но тук срещнах сродни души ако така мога да се изразя :yawn: :yawn: :yawn: :x: :x: :x: понякога наистина много ме е страх.Не е внушение понеже е от доста време.Някакви идеи,предложения....всяка помощ е добре дошла :x: :x: :x: :x: :yawn: :yawn: :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 04:24#6Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Страх... Паранормални неща....mimito3630 :Здравейте аз съм на 13 и когато съм сама в нас постоянно чувам стъпки,студено ми е а съм облечена дебело и не съм болна примерно да ме тресе,падане на халати,движене на пердета без вятър,и още странни и страшни неща списъкът е много дълъг а никои не ми вярва но тук срещнах сродни души ако така мога да се изразя :yawn: :yawn: :yawn: :x: :x: :x: понякога наистина много ме е страх.Не е внушение понеже е от доста време.Някакви идеи,предложения....всяка помощ е добре дошла :x: :x: :x: :x: :yawn: :yawn: :yawn:
    Абе ти друго знаеш ли да пишеш?!?!?!?!

    Аммм, по темата - намери си лавандулов парфюм и само него ползвай, и сложи морска сол под леглото си и/или в четирите краища на стаята. Като за начало това, ако нищо не се промени имам и други съвети, но за сега това.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest