Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Дъщеря ми има видения

Дъщеря ми има видения

  • 19.06.11 09:43#1Нина ХристоваНина ХристоваНовакРегистрация: 19.06.11Град: -Отговори: 3Дъщеря ми има виденияПреди седмица дъщеря ми ми сподели, че през ноща чува глас, който и говори. Каза ми,че винаги, когато го чува е будна - не сънува.

    След няколко дни дойде при мен и ми каза, че е видяла жена, която протегнала ръка към нея и искала да я последва. Моля, ако някой знае или предполага какво означава това да ми пише!!!!!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.11 12:03#2desislavadesislavaНовакРегистрация: 20.06.11Град: -Отговори: 1от: Дъщеря ми има виденияКогато децата са малки имат обострен усет за добро и зло. Усещат нещата, които възрастните не могат. На мен като малка също ми се случваха такива неща и ми казваха да не се плаша, че е за хубаво. Но мене си ме беше страх. Повтарях си, че не ги искам и с времето всичко свърши. Казвали са ми , че ако не бях се страхувала от гласовете и виденията, те с ащели да ми помогнат. Не се притеснявай, ще отминат когат ореши, че не ги иска.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.11 06:43#3marinamarinaНовакРегистрация: 20.06.11Град: -Отговори: 2от: Дъщеря ми има виденияАми не знам, не ми се е случвало.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.11 04:54#4иренкаиренкаНовакРегистрация: 21.06.11Град: -Отговори: 1от: Дъщеря ми има виденияКогато и се случи пак, да не се страхува и също да не търси помощ, да се крие, да запалва осветлението и други. Да си стои спокойно, нищо няма да се случи, това е на късмет.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.11 08:22#5Нина ХристоваНина ХристоваНовакРегистрация: 19.06.11Град: -Отговори: 3от: Дъщеря ми има виденияБлагодаря на всички за мненията. Вярвам, че има нещо като духове или видения, но честно казано се притеснявам от тях. Нещо, което не мога да си го обясня го чувствам неконтролируемо и ме притеснява.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.11 02:18#6gerganagerganaНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 11от: Дъщеря ми има виденияКолко годишна е дъщеря ти ? Има значение. Може да е на истина, но може да има и нещо психологично.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.11 04:35#7Нина ХристоваНина ХристоваНовакРегистрация: 19.06.11Град: -Отговори: 3от: Дъщеря ми има виденияДъщеря ми е на 13 години. Какво означава това според вас ?ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.11 10:08#8Йордан ГеоргиевЙордан ГеоргиевНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 1от: Дъщеря ми има виденияКак се отнасяте с Вашата дъщеря ? С каква компания се движи ? Гледа ли много неприятни филми ? Какви игри играе ? Друг път споделяла ли е нещо на подобна тема ?
    Според мен това нещо, която тя чува е реално, но може да бъде породено на психическа основа, относно това как протича нейния живот.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.11 06:27#9kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Дъщеря ми има виденияАз проучвам подобни случаи от 10 години понеже и на мен ми се случи.Сега съм на 33 год и мога да ви кажа че повечето подобни случаи са от демони.Има и такива които са на психическа основа но са по-рядко.В някой случаи нещата се оправят от самосебе си ,но в други се влушават.Срещал съм много подобни случаи и доста голям процент от тях са довеждали жертвите до самоубииство.Лошото е когато гласевете вземат контрол над човека и той започне да ги слуша и да и изпълнява нарежданията.Потърсете ме мога да ви помогна и съм помагал ,скайпа ми е kdon4ev tel 0878918575ОтговорОтговор с цитат
  • 23.12.11 06:49#10kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Дъщеря ми има виденияПо статистика всяко 10то дете днас чува гласове,направено е изследване в Холандия http://sanovnik.bg/n4-7985-Всяко_десето_дете_чува_гласове .Не мисля че това е нормално а по-скоро с Прехода,появата на децата индиго и новата раса.Много голяма част от децата днес се раждат с някакви способности,да виждат,да общуват с духовното и др.Във Варна има център за работа с такива деца който е с подкрепата на община Варна
    ttp://novoto-dete.org/ и е с квалифицирани психолози ,а и в момента се изгражда и детски лагер с подкрепата на жената на един депотат /но не си спомням кой точно/.Ако го заведете на Психиатър,най вероятно ще му дадат диагноза шизофрения и ще го блъскат с всякакви хапчета и боклуци ,а и какво става с него ако изратне с мисълта че е психично болно.Аз от 20годишен съм така и вече съм проучил нещата и съм си дал отговори,но аз бях вече зрял когато се сблъсках с това.Дължи се на повишени нива на хормони от щитовидната жлеза които отварят сетивата и за невидимото/човешкия мозък е с безгранични възмождности/.Това се случва и при йогите и при много други които се занимават с духовни практики,така че внимавайте много с психиатрите и не избързвайте,търсете отговори в повече направления вместо да се доверите на 1вия психиатър и да си травмирате детето само-а и не виждам с какво може да му помогне.срещал съм дсетки случай и никой не се оправил с лекарства.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.11 10:32#11Нина ХристоваНина ХристоваНовакРегистрация: 19.06.11Град: -Отговори: 3от: Дъщеря ми има виденияМного Ви благодаря за изчерпателния отговор.Честно казано дори не съм и помислила да я водя на психиатър,единственият ми страх е дали жената с която говори е с добри намерения,страх ме е да не я подтикне да направи нещо лошо.Иначе и аз вярвам,че душата на човек отива някъде след смъртта и може би иска да се свърже с близък човекОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.11 04:47#12SomebodySomebodyНовакРегистрация: 19.07.11Град: -Отговори: 5от: Дъщеря ми има виденияЗащо не отидеш да спиш при нея? Самото изживяване си е доста страшно за възрастен човек, а какво остава за дете на 13 години? Не знам дали има добри намерения или лоши, но от малка знам, че когато те викат (духове, мъртви или там както искаш ги наречи) не трябва да им отговаряш мисля, че е добре да го кажеш и на дъщеря си. Имам една приятелка, която като е била малка е била в същата ситуация. Сега когато си спомни се разплаква един кошмар, които не е забравила дори след толкова години. Не знам и аз какъв съвет да ти дам но се опитах да помогнеш да дъщеря си и й кажи да не се плаши. Не знам за духовете, но стреса си е сериозна работа ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.12 12:33#13ДесиДесиНовакРегистрация: 03.06.12Град: СофияОтговори: 15от: Дъщеря ми има виденияКажете на дъщеря си, че ако това нещо се повтори и жената пак я вика, тя да отказва! Всеки път, когато я повика, да отказва!
    Знам, че ако починал човек те вика да отидеш при него насън, трябва да отклониш поканата му.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest