Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Секс с най-добрата приятелка на гаджето ми

Секс с най-добрата приятелка на гаджето ми

  • 18.06.11 11:00#1ivanivanНовакРегистрация: 18.06.11Град: -Отговори: -Секс с най-добрата приятелка на гаджето ми:evil: Сънувах че правя секс с най-добрата приятелка на гаджето ми.

    Целия сън беше устроен така:Аз моето гадже и нейната най-добра приятелка бяхме във нас чисто голи приятелката ми беше до мен но нейната приятелка беше по прашки настрани от нас.

    Не крия и от моето гадже и от приятелката и че харесвам това момиче и ако имам възможност ще спя с нея но няма как да стане по принцип са най-добри приятелки и гаджето ми знае че няма да направя някоя глупост.Да се варна на съня:Ставам от леглото и почвам да обарвам и целувам нея но не моето гадже а нейната приятелка.

    Постепенно тя си свали прашките и аз е сложих на леглото и оттам нататъка правихме секс.

    Моята приятелка само гледаше и я барах с ръката.
    Не ми се разсърди дори и по време на секса в съня :evil:

    Ако някои знае какво означава този сън да пише
    Благодаря предварително :y: ps: :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.11 08:42#2rosrosНовакРегистрация: 18.06.11Град: -Отговори: 1от: Секс с най-добрата приятелка на гаджето миНищо не значи, защото си го измисляш. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.11 11:20#3mariana dobrevamariana dobrevaНовакРегистрация: 20.06.11Град: -Отговори: 1от: Секс с най-добрата приятелка на гаджето миСънят ти нищо не означава, просто това са ти желанията, понякога човек сънува това, което силно желае или страховете си.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.11 06:48#4BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Секс с най-добрата приятелка на гаджето миМокър сън и желание да го правиш с нея. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.11 06:49#5BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Секс с най-добрата приятелка на гаджето миИли пък страх.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest