Sanovnik.bg»Форум»Език на тялото»Треперене на окото

Треперене на окото

  • 18.12.18 06:09#1МиленаМиленаНовакРегистрация: 24.01.14Град: -Отговори: -Треперене на окотоЗдравейте! В последно време доста често забелязвам ,че когато започна да говоря или мисля за двама определени човека, окото ми започва да трепти (най-вече лявото) Та въпроса ми е защо се получава така...Възможно ли е да е нещо свързано с тях или просто си е нервен тик?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.19 12:39#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Треперене на окотоСлучвало ми се е,когато съм притеснен или харесвам някого и за да не се изложа(така да се качи получавам този тик)
    Иначе ми се е случвало и без причина,сам,като си седя пред компютъра,НО много много рядко.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.19 08:05#3potrebitelpotrebitelНовакРегистрация: 31.01.19Град: -Отговори: 10от: Треперене на окотоna men susto mi e treperelu okoto no ne go svarzvum s nisto osobeno prostu e kato nekoe tikovo muskulno nestoОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.23 12:57#4Потребител#332123Потребител#332123НовакРегистрация: 09.08.23Град: БановоОтговори: 3от: Треперене на окотоВъзможно е трептенето на окото да бъде свързано с нервност или стрес. Но аз не съм медицински специалист и не мога да давам точна диагноза. Ако трептенето става често или ви притеснява, може да е добра идея да се консултирате с лекар.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest