Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Планини от гробове от които се виждаха тела

Планини от гробове от които се виждаха тела

  • 16.06.11 02:25#1ВеселинаВеселинаНовакРегистрация: 16.06.11Град: -Отговори: 1Планини от гробове от които се виждаха телаСтранен сън имах - бях заобиколена от гробове от които се виждаха главите от телата и на всички беше едно и също лицето-непознато. Заобикалях ги , прескачах ги, но не свършваха.

    Започна да се издига земята - аз продължавах да вървя и започнах да се изкачвам нагоре и още прескачах тези показващи се глави - като след бойно поле.

    Беше ужасно. Небето беше мрачно и тъмно - явно нощ.

    Събудих се...... :cry:

    Някой има ли идея какво означава....?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.11 06:46#2marinamarinaНовакРегистрация: 20.06.11Град: -Отговори: 2от: Планини от гробове от които се виждаха телаНе знам и аз съм сънувала такова, но пък ми се случиха много яки неща, така че не се притеснявай.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.11 05:53#3BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Планини от гробове от които се виждаха телаАз мисля, че имам някаква идея. Това е видение, видение за нещо, което може да се случи. Но не се знае какво, внимавай.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.11 11:00#4ВеселинаВеселинаНовакРегистрация: 16.06.11Град: -Отговори: 1от: Планини от гробове от които се виждаха телаАми не зная за какво е видение, но със сигурност се случиха много неприятности в офиса - много интриги и злорадство.Със сигурност все още успявам да тъпча неприятелите дори само с вдигната глава. Ако някой може да ми разгадае сънищата - много са странни - почти всяка нощ.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest