Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Смърт, погребение, възкресение

Смърт, погребение, възкресение

  • 14.06.11 10:12#1NikolaNikolaНовакРегистрация: 14.06.11Град: -Отговори: -Смърт, погребение, възкресениеЗдравейте. Тази нощ понеделник срещу вторник сънувах един доста странен сън. Прибрах се вкъщи (живея със съквартирант в една стая), и той започна да ми разказва как друго момче (съквартирант от съседната стая) го е ядосало.

    Впоследствие аз отидох до тоалетна, а до нея е междинната врата между двете стаи, през която той искаше да влезе и блъскаше по нея. Аз се засмях и казах на момчето от другата стая да не отваря и отблъснах съквартиранта ми. След като излязох от тоалетната и отидох в стаята си вече беше друг ден или следващия ден през деня. При мен дойде съквартиранта на момчето от другата стая и ми разказа какво се е случило.

    Съквартиранта ми го бил намушкал с нож, но сега той бил жив, а "убиеца" мъртъв. (Намушкването става в стомашната част и има кръв). Аз отидох да видя какво става в другата стая и там видях намушканото момче, което вече беше добре, но ме гледаше сърдито. Обясних му, че не съм знаел че така ще стане, а само, че ще се карат. Той не каза абсолютно нищо. Излязох на терасата, беше ми тъжно, в същия момент, момиче от долния етаж, с което съквартиранта ми е от един и същ град, ме попита защо не съм отишъл на погребението. (Тя вече е била там, но си е тръгнала). Аз и казах, че никой не ми е казал и я попитах къде е то. Тя ми посочи с пръст морето, а там плуваше един голям кораб. Аз се загледах, а тя каза:"Там го погребаха, в кораба." В следващия момент без да се усетя вече бях на пристанището и същият кораб пристигаше. Изчаках малко. От него почнаха да излизат много и щастливи хора с куфари. Все едно се връщат от екскурзия или нещо такова и нямаше следа от познат. Те просто вървяха и се смееха. Имам спомен как точно е станало погребението, но то по-скоро е като видение в съня. Спомням си, че го спускаха на дъното на кораба обвит в бяло в метален открит отгоре ковчег. След този сън се събудих и погледнах дали съквартиранта ми е в стаята. Той беше тук. Следващия сън се преплете с това, как го гледам дали е в стаята. Той влезе и беше жив. И ми каза, че не е умрял, а просто бил припаднал, докато намушквал момчето и всичко друго било измислица. Това е! Ако някой може да ми разтълкува съня ще съм му много благодарен. Мерси
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.11 04:45#2LadyKatyLadyKatyНовакРегистрация: 13.06.11Град: -Отговори: 1от: Смърт, погребение, възкресение Според мен никой от съквартирантите ти няма да умира. Малко ти е психарски сънят, но това може да се дължи на филми. :blush: Кръвта, сама по себе си, значи истина, а пък намушканият е доста несигурна личност. Да сънуваш кораб е на веселие и придобивки, може и кратко пътуване, но многото усмихнати хора изразяват, че трябва да си по- предпазлив, защото е вероятно да ти се случи нещо неприятно. Самият смях значи сълзи и колкото повече се смеят, толкова повече са сълзите. Аз лично не виждам нищо глобално, или кой знае колко притеснително в този сън. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest