Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Мисля, че над семейството ми има магия

Мисля, че над семейството ми има магия

  • 06.09.18 11:50#1Потребител#219831Потребител#219831НовакРегистрация: 06.09.18Град: -Отговори: -Мисля, че над семейството ми има магияЗдравеейте, имам нужда от помощ. След 16 годишен брак, без проблеми с две прекрасни деца, мъжът ми извенъъж реши , че е намерил истинската си любов в лицето на жена кото познава от фейсбук . Между тях е имало 3 срещи на които съм присъствала аз и спругът на госпожата. Последният път полудя да ни дойде на гости по Коледа , а живеем на 1700 км. разтоние. Дойде със семейството си. Проклинам този ден. От тогава мъжът ми изпитвва страно, непреоолимо влечение към нея, готов е да ни изостави. Разкъсва се между нас и нея. Говори неща , които не са присъюи за него. Тази жена лятото му подари картина нарисувана от нея, а зимата подари на мен блуза ошита от различни парчета пак от самата нея, аз е пуснах в дома си като гост имала е достъп до наши вещи. За съжаление икартината и блузата бяа разрязани от мен в момент на ярост и извъърлени в боклука. Мислите ли че може да е направила магия на мъжа мии , за да изпитва това неопределено желание и привличане към нея.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.18 11:48#2Kasian PavlovKasian PavlovНовакРегистрация: 27.11.16Град: СофияОтговори: 2от: Мисля, че над семейството ми има магияЗдравейте!
    Често ме посещават хорора с подобена вашия проблем.С Божията помощ мога да ви помогна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.18 11:49#3Kasian PavlovKasian PavlovНовакРегистрация: 27.11.16Град: СофияОтговори: 2от: Мисля, че над семейството ми има магияЗдравейте!
    Често ме посещават хорора с подобена вашия проблем.С Божията помощ мога да ви помогна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.19 05:31#4ТаняТаняНовакРегистрация: 11.03.11Град: -Отговори: 10от: Мисля, че над семейството ми има магияНе лъжете човека,господ няма!!!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest