Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че устата ми е пълна с кърфици

Сънувах, че устата ми е пълна с кърфици

  • 12.06.11 11:04#1иринаиринаНовакРегистрация: 12.06.11Град: -Отговори: -Сънувах, че устата ми е пълна с кърфициСънувах, че устата ми е пълна с кърфици, и се мъча да ги извадя, а те не свършват! Най-накрая успях, интересно е, че нито една не ме убоде!

    След което развалени плодове, много скапани дини и на всички около мен миришеха ужасно, само на мен не, не усещах нищо ! Предварително благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.11 01:52#2Илиан ГеоргиевИлиан ГеоргиевНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 6от: Сънувах, че устата ми е пълна с кърфициКъртицата значи опасност в много от известните сънища на хората. Може би някой ви има зъб за нещо и ще се опита да навреди на вас или на семейството ви. :s: Но, плодовете във вашият сън означават проблеми с здравето. Отворената уста пък е за бедност, загуба на финанси и др. подобни.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.11 02:32#3Илиан ГеоргиевИлиан ГеоргиевНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 6от: Сънувах, че устата ми е пълна с кърфициИзвинявай, грешно съм те разбрал. Става въпрос за кърфици, а не за къртица както аз съм разбрал. Съжалявам.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest