Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Зъб с огромен корен

Зъб с огромен корен

  • 08.06.11 10:54#1ИвелинаИвелинаНовакРегистрация: 08.06.11Град: -Отговори: -Зъб с огромен коренСънувах че са ми пораснали огромни предни зъби, като на гризач, но бели и хубави иначе. Аз вадя един от тях и усещам лека болка докато го правя. И зъбът е с огромен, поне поне 4 см корен и се събуждам след това.

    Напоследък само за смърт си мисля и сега този сън. Много ме е страх за децата ми най вече.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.11 01:00#2ивалина горнишечкаивалина горнишечкаНовакРегистрация: 13.06.11Град: -Отговори: 4от: Зъб с огромен коренСънищата в повечето случаи се отнасят до деня, в който ги сънуваме, сигурна съм, че денят ви е бил проклет. А за децата си никога не мислете, че зло ще се случи, защото го викате. Мислете само хубави неща, знам, че в това време все по малко са нещата, на които се радваме, но бъдете оптимист. В момента си мислите, че няма изход от ситуацията, но с времето нещата сами се нареждат като камъчетата по течението на реката - пуснете се по течението. Бъдете оптимист. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.11 01:42#3Илиан ГеоргиевИлиан ГеоргиевНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 6от: Зъб с огромен коренНе искам много да те плаша, но знай, че бялото не е на добре. Може би ще научиш за нечия смърт в семейството или на близък. EDIT: По принцип, ако вадиш кътник или мъдрец е за далечен познат. Ако е преден зъб, както при тебе - е за роднина и много близък човек. Можеш ли да ми кажеш кой от двата предни зъба си махнал/а, левия преден или десния преден. :blush:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest