Дали не е демон?

  • 03.06.11 09:03#1SisiSisiНовакРегистрация: 03.06.11Град: -Отговори: 2Дали не е демон?Така...ами аз съм от Варна и по принцип много се интересувам от неща, свързани с паранормалните явления. Та ето какво се случи.

    Преди няколко дена говорех с една приятелка за демоните и сенките и днес, когато се видяхме тя ми каза, че вечерта докато е спала, чула мелодия, която се свирела на орган. След това усетила някой да дърпа крака и и да я задушава. Когато се събудила нямало нищо.

    А при мен се случват много странни неща, като появяване на насекоми и почти невъзможно беше да влезе под крачола ми, но ето, че някак си успя. Отделно виждам разни сенки докато съм сама в стаята.

    По принцип къщата, в която живее приятелката ми била осветена, а и моята също, но дали е възможно да е нещо като демон.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.11 09:48#2veselinaveselinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Дали не е демон? [b] Силно се надявам да не е така. Отидете на църква или на Св. Мина и се помолете! Ако това продължи, ще се наложи да положите по-големи мерки. Колкото се може по-бързо отидете до Св.Мина и се помолете, защото Той и на мен помогна. Пожелавам ви успех. Бъдете Благословени. [b]ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.11 12:35#3ивалина горнишечкаивалина горнишечкаНовакРегистрация: 13.06.11Град: -Отговори: 4от: Дали не е демон?Не е демон, а дух на починал, но зъл. Освещаването на дома би трябвало да помогне, но явно не. Молитвата няма да помогне, трябва да отидете на изповед и да вземете причастие, отчето ще ви обясни подробностите. А основното е да повярвате в себе си и със собствени сили, да започнете да се борите с тези духове. Това няма да ви е за последно, тепърва нещата ще се задълбочават, причастието е временно решение на проблема. Опитвайте се да медитирате за да може да хванете името на починалия и тогава го изгонете с гняв. Така само може да извадите силата си на първо време, защото вие я притежавате. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.11 05:49#4SisiSisiНовакРегистрация: 03.06.11Град: -Отговори: 2от: Дали не е демон?Благодаря за съветите. Ще опитаме всичко възможно. Между другото, за сега се спря и се надявам да не продължи защото, не знам просто. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.11 10:57#5veselinaveselinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Дали не е демон?Кажете ни за резултатите. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.11 12:58#6SisiSisiНовакРегистрация: 03.06.11Град: -Отговори: 2от: Дали не е демон?Ами за сега нещата може да се каже, че са добре. Въпреки, че все още ме е страх и то много. Обаче са започнали да се случват странни неща на една друга приятелка, което допълнително ме притеснява.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.11 05:46#7veselinaveselinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Дали не е демон?Ходихте ли на Св.Мина ?ОтговорОтговор с цитат
  • 15.11.11 08:19#8Мери-анМери-анНовакРегистрация: 12.11.11Град: -Отговори: 9от: Дали не е демон?Здравейте! Искам да те попитам Vesi123 след като ходи в св.Мина изчезнаха ли напълно тези преживявания или видения, които си имала ? ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.11 09:59#9IliqnIliqnНовакРегистрация: 26.11.11Град: -Отговори: 5от: Дали не е демон?Тази музика дето се чува не е от демони! И не сте обладани от демони, това е гаранция. Това е дух от вида на десните карбони. Много е опасен, срива те психически причинява чернодробна цироза. Отиди при свещенник по-добре докато не е станало късно! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.12 07:19#10veselinaveselinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Дали не е демон?Ами ако трябва да сме честни, ходих само веднъж.. но не беше нещо сериозно, като демон..Ако се помолиш от сърце и вярваш, със сигурност ще се случи нещо по-добро!ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.12 01:32#11ивалина горнишечкаивалина горнишечкаНовакРегистрация: 13.06.11Град: -Отговори: 4от: Дали не е демон?Идват Великденски пости ,мини на изповед и вземи причастие.А задушаването на твоята приятелка е истина и да обърне внимание,че се случва по време на пълнолуние,това е дух на починал.Не ми се пише,че ми се спи ,но когато преди три години на мен започнаха да ми се случват тези неща, ако се бях предала щях да вляза в лудница.Започнах да чета в малкото свободно време и попаднах на ясновидка с която и до ден днешен контактувам и с която може да говоря за всичко случващо се около мен и тя ми разказва подобни историй.Църквата сама по себе си помага до някъде, но като отидох при попа и му казах, че чувам гласове, той ме попита напрегната ли ми е работата,иначе казано върви на психиатър.Сега вече няма гласове,благодарение на книгите и църквата.Прочетете нещо за Ванга,Слава Севрюкова-в една нейна книга са описани случаи на хора с шизофрения,оказало се че това са гласове на починали и тя с молитви ги е изпратила ,където им е мястото ,а днес някои от тези хора са доста известни,като млади не са излизали от лудниците.ЧЕТЕТЕОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 04:33#12Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Дали не е демон?На приятелки не вярвай, dear! Лъжат като дърти циганки, само за да те сплашат и да видят дали ще се хванеш (освен, ако твоите не са някакви супер добри и готини, или направо вампири и вещици)! Вярваш ли в тези неща, си сам (макар, че и това не е толкоз зле  ).
    А иначе... амии опуши със салвия или дафинов лист. Направи си гердан или там нещо, по избор, от рибени кости и ги закачи в стаята си. (съвсем сериозна съм!) Ако не помогне - пиши ми.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.13 01:06#13SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15от: Дали не е демон?Може да е някаква нечиста силаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest