Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Бивше гадже, с което не си говорим

Бивше гадже, с което не си говорим

  • 07.03.18 09:18#1Потребител#208496Потребител#208496НовакРегистрация: 07.03.18Град: -Отговори: -Бивше гадже, с което не си говоримОт около месец не спирам да сънувам бившия си приятел. При нас нещатат се случипа изключително странно, поне за мен. След като се разделихме меоду нас нямаше голяма вражда и то в продължение на месеци. Понякога се караме, но винаги реешавахме проблеме, защото като че ли и двамата усещахме че имаме нужда от другия. Винаги когато ставаше нещо ново при другия той му звънеше да попита за съвет или просто да сподели, но приятелсвото ни приключи необяснима за мен. Той си хвана приятелка и започна да се държи студено с мен докато един ден не спря да ми говори няпълно. С това момче съм в един клас и ми е трудно всяка вечер сънувам как говорим за нещо на непознато места. Само си спомням че винаги времето е слънчево и топло, а дори веднъж се запознах насън с майка му. Не знам как да приемам това наиснина ме боли че не разговяряме и дори не се поздравяваме.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.18 04:51#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Бивше гадже, с което не си говоримАми трябва да поговорите. Може би не ви е писано да сте заедно, но трябва да изчистите кармата помежду си.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest