Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Недовършен сън? Какво значи

Недовършен сън? Какво значи

  • 08.02.18 08:01#1inupiackinupiackНовакРегистрация: 08.02.18Град: -Отговори: -Недовършен сън? Какво значиЗдравейте! Три вечери подред сънувам нещо и се събуждам точно преди да разбера какво се случва накрая. На някои случвало ли му се е ? Знае ли какво означава?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 05:21#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Недовършен сън? Какво значиДаа. А защо се будиш - смисъл нещо плаши ли ти или нещо не ти позволява да продължиш със съня ? ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.18 02:07#3AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Недовършен сън? Какво значиПри мен често се е случвало, повечето пъти падам или някой ме гони или нещо и преди да падна на земята или преди да ме хванат се събуждам винаги. Какво означава според теб ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.18 10:05#4Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19от: Недовършен сън? Какво значиИ аз имах подобен сън. Просто моите са по-странни. Когато бях във 3-ти или първи клас сънувях злата версия на Розовка от Малкото Пони - Пинкамена да казва на хората да ядат преди да ги убие мило. Ядаха много гадно изглеждащо нищо. След като ме видя да надничам се събудих. Моята баба каза, че ме е застреляла. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest